Автосервисы Черновцов. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / РегистрацияРейтинг: 5.0 из 5 Средняя оценка 5.0 по 1 отзыву

СТО Кузовний ремонт гараж у вуйка "Прагматик" Заказать VIP-размещение

Описание

Надаю повний спектр кузовних робіт-а саме:зварювальні роботи,рихтовка,складні відновлення після аварій,фарбування,полірування,предпродажна підготовка,антикорозійна обробка кузова та ін.
Роботи проводяться професійним інструментом (рихтовка споттером)- в часному гаражі за помірну ціну з встановленими строками виконання.Всі роботи виконуються мною особисто без посередників та найомників-тому закази виконуються в строк з гарантією.Телефонуйте-домовимось!Ціни в середньому:Повар легкової машини около 3000 грн. з антікором,повний покрас-біля 10000грн.,ціна однієї точки покраски-1000грн. з матеріалами(залежить від складності),Поліровка повна абразівно-відновлювальна-від 800грн.Антикорозійна обробка дніща якісним матеріалом(не бітукас)-1200грн.,а з задувкою порогів і ланжеронів-1600грн.Опит роботи 12 років.Оцінка вартості роботи онлайн-по фото або відео.
Адрес сайта:http://vowun2.wix.com/vuico

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Кузовний ремонт гараж у вуйка "Прагматик"

Добавить отзыв

  • Рейтинг: 5.0 из 5 14.12.2016 илья на мерседес ml
    Время визита: 14 декабря 2016

    Отличная работа. Покраска авто удалась на все 100. Работой доволен а главное цены доступные. Перезванивал во многие сервисы. Цены и качество работы отличные.советую

Добавить отзыв

Все Сто