Автосервисы Ивано-Франковска. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 0.0 из 5 Средняя оценка 0.0 по 0 отзывам

СТО благий і ко

Заказать VIP-размещение
  • Адрес: м.Коломия,вул. Мазепи,305
  • Телефон: +380969653179

    При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

  • Веб-сайт: makeauto.coo
  • Виды работ:

Описание

Встановлення-заміна ксенонових фар. «Благий і Ко.»
Наша компанія пропонує Вам встановити ксенонові фари, адже вони являються куди більш надійними та якісними, ніж звичайні. Надійні фари – безпека на дорозі. Наші спеціалісти встановлять на авто ксенонові фари недорого, якісно та швидко. Для ознайомлення з інформацією телефонуйте та заходьте на сайт.

Нанопокриття автомобіля. Якісний, надійний захист авто.
Покриваємо автомобіль наночастинками для гідрофобного відштовхування бруду, опадів та інших речовин. Забудьте про автомийки! Речовини з навколишнього середовища не прилягатимуть до поверхні машини. Це та часткове покриття замовляйте на нашому сайті, у соцмережах та за вказаним телефоном.

Полірування авто. Якісні поліролі,усунення дефектів, блиск.
Усуваємо дрібні дефекти, поліруємо автомобіль професійно. В ході роботи використовуємо надійні зарубіжні поліролі, які не псують поверхню, фарбу та лак на машині. Виконуємо оперативно та якісно, гарантуємо довготривалий ефект. Замовляйте на нашому сайті, у соцмережах та за вказаним номером.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к благий і ко

Добавить отзыв

Пока нет. Будьте первым!

Добавить отзыв

Все Сто