Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрацияhttps://oiler.ua/sto/

 

Баннер ШоуКар Гараж

Новости > Нові продукти і технології Bosch, представлені на виставці AD Open 2017

29.05.2017
  • Обладнання та продукти Bosch, представлені на виставці AD Open – інноваційні рішення для підвищення ефективності роботи СТО
  • Вища температура кипіння та нижча в’язкість гальмівних рідин Bosch ENV4 і ENV6 - гарантія надійної роботи гальмівних систем
  • Акумулятори Bosch серії ТE EFB для вантажних автомобілів та спецтехніки гарантують надійну роботу усіх електросистем
  • Прилад регулювання світла фар Bosch HTD 815: точність завдяки якісній оптиці та лазерній технології
  • Точність регулювання розвалу-сходження – це високі стандарти нового стенду Bosch FWA 4455
  • Обслуговування автомобілів останніх років випуску з установкою для сервісу систем кондиціонування Bosch ACS 561
Київ, Україна – Цього року на виставці AD Open компанія Bosch представила клієнтам та партнерам новітні технологічні продукти, які за своїми споживчими якостями перевершують наявні аналоги. Компанія Bosch презентувала діагностично-сервісне обладнання для СТО, яке дозволяє заощадити час на виконанні робіт і підвищує ефективність роботи майстерень.

Гальмівні рідини нового покоління Bosch ENV4 і ENV6
Високоефективні гальмівні рідини нового покоління Bosch ENV4 і ENV6 відповідають усім вимогам гальмівних систем майбутнього. Ключові характеристики нових рідин від Bosch – в’язкість, що зменшилася в середньому на 9% у порівнянні з рідинами DOT4 (показник якої становить нижче 700 мм²/с); і висока точка вологого кипіння, що мінімізує ризик виникнення пухирців пари, відмови гальм та дозволяє підвищити безпеку гальмівної системи на 50% (185ºС для ENV6 і 175ºС для ENV4). Серед інших переваг системи – висока змащувальна здатність, менша корозія, зниження шумів у роботі та менше зношення систем ABS і ESP.
Рідина ENV6 відповідає стандартам DOT3, DOT4, DOT5.1, ISO Class 6, а також вимогам майже всіх виробників транспортних засобів. Вона повністю сумісна з усіма сучасними гальмівними системами автомобілів, що випускаються з 1990 року. Окрім систем що працюють з гальмівними рідинами на основі мінеральних олив (LHM), або містять силікон (DOT5). Характеристики ENV6 гарантують подовжений термін експлуатації, що становить 3 роки (термін експлуатації стандартних рідин – 2 роки).
Нові гальмівні рідини Bosch є нешкідливими та не входять у перелік компонентів, що містяться в директивах про небезпечні речовини.

Нова лінійка АКБ Bosch серії ТE з інноваційною технологією EFB для вантажного транспорту
Наразі компанія Bosch має у своєму асортименті приблизно 180 типів батарей, що призначені для різних транспортних засобів. В умовах зростання попиту на батареї з більшою конструктивною міцністю, стійкістю до вібрацій і подовженим терміном роботи, інженери Bosch розробили АКБ серії ТЕ з інноваційною технологією EFB (Enhanced Flooded Battery – удосконалена батарея з рідким електролітом). Позитивна пластина у таких батареях вкрита додатковою плівкою з поліестеру, що дозволяє ефективніше утримувати активну масу і забезпечити додатковий контакт між пластиною та активним матеріалом.
Висока стійкість до вібрацій досягається завдяки посиленим з'єднанням пластин і полюсних містків за допомогою пластичної полімерної смоли (компаунда). Крім того, у даній серії компанія Bosch застосувала революційну технологію циркуляції електроліту. Унікальні змішувальні елементи, що розміщені у кожній банці всередині корпусу батареї дозволяють під час руху ефективно перемішувати менш щільний електроліт у верхній частині батареї з більш щільним у нижній, запобігаючи сульфатації пластин.
Це дозволяє забезпечити надійний запуск двигуна навіть за екстремальних температур і подовжити термін роботи АКБ Bosch ТЕ EFB у 2-3 рази порівняно зі звичайними стартерними батареями.

Точне регулювання світла фар за допомогою Bosch HTD 815
Серед обладнання Bosch, що було представлене на стенді AD OPEN 2017, слід відзначити прилад регулювання фар Bosch HTD 815 із функцією перевірки систем адаптивного керування світлом для матричних світлодіодних фар. Прилад працює з усіма поширеними джерелами світла на усіх видах автотранспортних засобів.
Процедура регулювання світла фар на Bosch HTD 815 виконується в автоматичному режимі та супроводжується візуальними і звуковими сигналами для швидкої та ефективнішої роботи майстра. В ручному режимі можливо налаштовувати окремі фари. Bosch HTD 815 працює особливо швидко завдяки продуманій конструкції і оптимізованим алгоритмам обробки зображень. Пристрій демонструє високу точність (+/- 1 см на 10м), що досягається завдяки високоякісній відеокамері та цифровій технології обробки зображень в режимі реального часу. Для центрування застосовується лазер, що особливо корисно для світлодіодних і ксенонових ламп.

Економія часу зі стендом регулювання розвалу-сходження FWA 4455
Також Bosch продемонстрував один з ключових продуктів компанії – стенд регулювання розвалу-сходження FWA 4455, що є вдосконаленою версією популярної моделі FWA 4430. Стенд оснащений функцією компенсації биття дисків прокачуванням автомобіля замість піддомкрачування кожного колеса.
Особливу увагу при розробці стенду було приділено його швидкості та мобільності. Нова функція компенсації биття дисків прокачуванням дозволяє прискорити процес вимірювання, оскільки зникла необхідність вивішувати кожне колесо окремо. А розрахунок компенсації биття дисків проводиться одночасно для усіх коліс. В Україні стенд FWA 4455 доступний у двох комплектаціях: FWA 4455 S1 – мінімальний комплект для оновлення наявних стендів та FWA 4455 S5 – повний комплект з усіма необхідними аксесуарами для роботи.

Автоматична установка ACS 561 для сервісу систем кондиціонування усіх автомобілів, починаючи з 2017 року випуску
Відповідно до нормативу EG/706/2007, з 2011 року виробники почали впроваджувати у системах кондиціонування новий холодоагент R1234yf, а з 2017-го ним оснащуються усі автомобілі, що сходять з конвеєра. Такі зміни передбачувані і вимагають від станцій техобслуговування відповідного обладнання. Щоб допомогти СТО залучити нових клієнтів з мінімальними інвестиціями, Bosch розробив сучасну установку економ-класу ACS 561, яка відповідає всім стандартам обслуговування нових систем.
Установка сервісу кондиціонерів Bosch ACS 561 оснащена вакуумним насосом потужністю 72 л/хв, вбудованим принтером та дуже легка у технічному обслуговуванні. Точність вагової системи ±5 г – на рівні установок класу преміум. Оскільки вартість нового холодоагенту набагато вища, ніж R134а, кожен збережений грам газу є суттєвим додатком до прибутку СТО. Також ACS 561 може працювати з електромобілями та гібридними авто, які використовують масло POE.

Источник:

СТО Киев →

Все Сто