Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрацияhttps://oiler.ua/sto/

 

Баннер ШоуКар Гараж

Новости > Як «Дальнобой-Експрес» допомагає перевізникам у дорозі

17.07.2017

В ідеалі, шини на вантажному автомобілі мають повністю відпрацьовувати свій ресурс та замінюватися чітко за планом. Але як бути, коли шини виходять з ладу несподівано, прямо в рейсі? Для таких випадків у Компанії Дальнобой організована служба мобільного шиномонтажу — «Дальнобой-Експрес».

Кожен клієнт може зателефонувати на найближчу станцію Дальнобою, де є ця послуга, і замовити доставку та монтаж шин в будь-яку точку України. Виїзний шиномонтаж обладнаний всім необхідним для оперативної доставки, заміни і діагностики шин.

Кожного року сотні клієнтів користуються цією по-слугою, що дозволяє продовжувати рейс без тривалого простою і штрафних санкцій. Цією послугою користуються навіть у штатному режимі. Ми виїж-джаємо на планову заміну шин в автопарки до ТОВ «Бєлтранс», ТОВ «Еверласт», ТОВ КВФ «Рома», ТОВ «Експрес-Т», ТОВ «Смерека», ТОВ «Експрес Техбуд», ПП «Будпостач» та інших. Нещодавно наші фахівці зі станції «Дальнобой-Бориспіль» виїжджали в авто-парк до нашого партнера «Сканія-Україна» на планову установку нових шин Bridgestone M729. Такий підхід пояснюється дуже просто – це економічно вигідно, швидко і зручно. Витрати на пальне для по-їздки на сервіс і у зворотньому напрямку обходяться дорожче, ніж виклик «Дальнобой-Експресу» в парк.

Ми вважаємо, що зручність не повинна коштувати шалених коштів, тому виклик «Дальнобой-Експресу» коштує, як середній тариф на таксі – 5  грн1  км. Але цього літа ми пішли далі та пропонуємо ще більш вигідні умови – кожен клієнт, який придбає будь-які шини в Дальнобої, отримує 25 км пробігу «Дальнобой-Експресу» у подарунок.

За умови купівлі від 4-х до 10-ти будь-яких шин на ваш вибір. Деталі акції читайте на стор. 5. Як відомо, Дальнобой пропонує захищені шини, при купівлі яких всі питання з обслуговування та експлуатації вирішені заздалегідь. Наприклад, при купівлі шин з довічною страховкою, тобто за 2-м рівнем, ви отримаєте монтаж, демонтаж, планові перевірки, балансування і компенсацію недопробігу без додаткових витрат. При цьому обов'язковою умовою є установка шин нашими спеціалістами.

Тут є два варіанти розвитку подій. Клієнт може приїхати на будь-яку станцію Дальнобою або замовити сервіс «Дальнобой-Експрес» в автопарк. Якщо звернутися до європейського досвіду, то там перевізники добре знають, що час – це гроші. При рентабельності всього у 5–6%, один день простою може знизити рентабельність на 10%. Це означає великі збитки. Транспортні компанії шукають методи, щоб мінімізувати ризики в дорозі. Один із способів – заключення угод із страховою компанією в країні, через яку пролягає маршрут. Страхова компанія у разі нештатних ситуацій бере на себе вирішення будь-яких проблеми.

Так, нещодавно на станцію «Дальнобой-Хмельницький» зателефонувала страхова компанія Гарант-АСІСТАНС. Водій із Данії віз обладнання в Івано-Франківськ, вийшла з ладу рульова шина. Виїхав мобільний шиномонтаж із станції «Дальнобой-Хмельницький», шину замінили, водій продовжив рейс. Проблема вирішена. Для євро-пейських компаній-перевізників передбачати будь-який розвиток подій і перестраховуватися в дорозі — звична справа. Проте, з кожним роком все більше і наших, українських перевізників також користуються цією послугою. В'ячеслав Андрєєв, ТОВ «Ланіс Плюс», ділиться своїм досвідом: «З Дальнобоєм співпрацюю близько 10 років. Одного разу взяв 6 коліс одночасно на причіп. Привезли і «перевзули» прямо у нас в гаражі безкоштовно. Навпроти шиномонтажники були в шоці». Ми знаємо, що графік роботи наших клієнтів дуже насичений і будь-які неприємності з шинами в дорозі можуть коштувати занадто дорого. Але тепер, щоб замінити шини, не обов'язково їхати на сервіс. Просто зателефонуйте на гарячу лінію 701 і замовте службу мобільного сервісу «Дальнобой-Експрес». Довірте нам – Компанії, яка чверть століття є експертом у питаннях обслуговування шин, вирішувати ваші проблеми з шинами.


Источник:

СТО Киев Дальнобой →

Все Сто