Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрацияhttps://oiler.ua/sto/

 

Баннер ШоуКар Гараж

Новости > Купуйте більше — витрачайте менше

29.09.2017

Із 1 вересня по 31 жовтня 2017 року обирайте ведучі шини Bridgestone, Firestone чи ChangFeng із вказаного асортименту та відчутно заощаджуйте. Арифметика проста чим більше шин купуєте — більшу знижку отримуєте. При купівлі 4-х шин — ваша знижка -5%, при купівлі 8-ми шин — отримайте знижку -10%. Купуйте вигідно!

Осінь-зима — найкращий період для заміни вантажних шин, особливо ведучих. По-перше, з новими шинами водій більш впевнено почувається на засніженій та слизькій дорозі взимку, по-друге, збільшується термін експлуатації шин.

Як показує практика, встановлені в осіннє-зимовий період шини можуть показувати до 20% більший пробіг, порівняно з шинами, установленими в теплий період. До того ж, зараз у вас є можливість придбати ведучі шини зі знижкою -5% або -10%. Вибір торгової марки за вами — Bridgestone, Firestone чи прості китайські ChangFeng.

Умови акції
1.  Спеціальна пропозиція діє з 01.09.2017 р. до 31.10.2017 р. тільки на вказаний асортимент шин.
2.  Акцією може скористатися будь-який клієнт.
3.  При купівлі 4-х захищених шин — отримуєте знижку -5%.
4.  При купівлі 8-ми захищених шин і більше — отримуєте знижку -10%.
5.  Шини Bridgestone та Firestone придбані в мережі Дальнобой, безкоштовно ремонтуються до кінця їх «життя».
6.  Спеціальна пропозиція не діє одночасно з індивідуальними умовами та знижками клієнта, але поєднується з акцією «Всі шини Bridgestone у розстрочку до 6 місяців».

 

Источник:

СТО Киев Дальнобой →

Все Сто