Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрацияhttps://oiler.ua/sto/

 

Баннер ШоуКар Гараж

Новости > Маленька, але горда станція — «Дальнобой-Запоріжжя»

29.09.2017

Щороку тут установлюють приблизно 500 шин, перевіряють тиск у 2500 шин, а мобільний сервіс проїжджає більше 2000 км. При тому, що на станції працює лише два спеціалісти. Сьогодні мова піде про одну із найменших за розміром, але важливу за значенням станцію — «Дальнобой-Запоріжжя».

На початку 90-х відкрилася перша станція Дальнобою в Києві, за нею одна за одною почали з'являтися нові станції з логотипом Дальнобой по всій Україні. Зараз це найбільша мережа із 17-ти станцій з обслуговування вантажних шин в Україні. У 2008  році відкрилася станція в Запоріжжі. Сама по собі станція невелика, але тут надаються всі найнеобхідніші послуги з обслуговування вантажних шин — ремонти, нарізка, балансування і фініш-балансування, за необхідності можна викликати мобіль-ний шиномонтаж «Дальнобой-Експрес», якщо шина вийшла з ладу прямо в рейсі або потрібна планова заміна шин в автопарку.

Уже більше 4-х років станцією керує 27-річний Олександр. Він прийшов в Дальнобой водієм мобіль-ного сервісу «Дальнобой-Експрес». А зараз колеги його називають «людина-оркестр». На станції він за координатора, слюсаря і шиномонтажника. З шинами він давно на «ти». Якщо треба, шину змонтує, від-балансує, зробить перестановку чи найскладніший ремонт. Словом, він у нас майстер на всі руки. Саша не дуже любить давати інтерв'ю, але любить свою роботу і виручати клієнтів. Кілька історій з життя найкраще розкажуть яка вона, повсякденна робота слюсаря-шиномонтажника.

Було біля шостої вечора, на станцію зателефону-вав клієнт «Транс-Логістик». Кажуть, катастрофа — вийшли з ладу ведучі шини. Водій став посеред поля недалеко від Мелітополя, під зав'язку завантажений 20 тоннами вина, не може зрушити з місця. Доставка зривається. Найближча сервісна станція Дальнобою в Запоріжжі за 240 км. Це нереальна дорога для фури з пробитими шинами. Саша, довго не роздумуючи, завантажив в газель «Дальнобой-Експрес» нові шини, взяв інструменти і поїхав до клієнта. При тому, що був у відпустці. Виїхав увечері, а додому повернувся вже під ранок. Але шини становив, і водій продовжив свій рейс.

— Коли телефонує клієнт, і ти розумієш, що він на тебе надіється, я не можу відмовити, навіть коли у відпустці. У кожного своя робота, у мене така — доглядати за шинами клієнта і виручати водіїв у дорозі, — ділиться Саша.

Ще одна недавня історія. На станцію зателефо-нував клієнт, механік з ПП Бабаян. Водій невдало наїхав на камінь, і вийшла з ладу причіпна шина. Водій зупинився під Кривим Рогом, ніхто не може допомогти. Саша, закінчивши обслуговування клієнта, виїхав до водія на «Дальнобой-Експресі». Було близько п'ятої години вечора. Проїхав в один бік близько 250 км, і назад — стільки ж. Приїхав, поміняв шину, водій відправився далі в рейс. Проблема вирішена. Професія слюсаря-шиномонтажника — це витримка, золоті руки, а іноді й безсонні ночі. Дуже непроста, але дуже потрібна робота. В наших правилах передбачити все, щоб наші клієнти могли спокійно займатися своєю основною справою і не думати про шини. І навіть якщо щось піде не так, ми завжди готові прийти на допомогу. Адже ваші шини — це наша робота. Записатися на обслуговування шин на філії «Дальнобой-Запоріжжя» можна за телефоном (050) 419 97 03 або за телефоном гарячої лінії 701.

Источник:

СТО Киев Дальнобой →

Все Сто