Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрацияhttps://oiler.ua/sto/

 

Баннер ШоуКар Гараж

Новости > З 13 по 24 березня 2018 року «Паритет» проводить акція, присвячену двадцяти чотириріччю з дня заснування компанії

16.03.2018

З 13 по 24 березня 2018 року в сервісному центрі автоцентру «Паритет», офіційного дилера автомобілів Hyundai в Україні, проходить акція, присвячена двадцяти чотириріччю з дня заснування компанії.

На честь 24 дня народження для всіх клієнтів автоцентру «ПАРИТЕТ» з 13.03.2018 по 24.03.2018, діє гарантована знижка 24% на сервісне обслуговування (крім кузовних робіт) і 10% на запасні частини.

Поспішайте! Сервісна пропозиція діє до 24.03.2018

Для уточнення інформації звертайтеся в наш контакт-центр.

 

Автоцентр «ПАРИТЕТ» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI.

Дилерський центр «ПАРИТЕТ» об'єднав в одному комплексі - автосалон, в якому представлений широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI та діють спеціальні умови кредитування, вигідні програми лізингу та страхування, послуги «Trade-in». Продавці-консультанти з радістю допоможуть вибрати комплектацію і колір автомобіля, ознайомлять з його характеристиками, проведуть тест-драйв і з ентузіазмом поставляться до Вашого права обговорити остаточну ціну на автомобіль.

Источник:

СТО Киев Паритет Моторс →

Все Сто