Автосервисы Киева. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту

   

https://oiler.ua/sto/

   

https://oiler.ua/sto/Рейтинг: 2.0 из 5 Средняя оценка 2.0 по 2 отзывам

Автомойка ONIO

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: Киев, бул. Дружбы Народов 35
 • Телефон: (044) 286–14–66, (050) 469–54–64

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

 • Веб-сайт: http://onio.com.ua/fuelsta
 • Тип мойки: обычная
 • Круглосуточная: да

Описание

А-98, А-95 Премиум, А-95, ДТ Евро, ДТ.
Круглосуточно

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Другие автосервисы по этому адресу

Отзывы к ONIO

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.0 из 5 13.05.2011 Ахмед

  Живу зовсім не в центрі, але доводиться їхати саме на цю мийку, завдяки тому що хлопці працюють швидко якісно і на совість а головне в них повний спектр послуг, перш ніж приступити до миття мого авто пропонують на що я й сам не звертав уваги, це солі на килимових покриттях після зими, бітум як на дисках так і на машині, видаляють будь-які плями, а головне: вологе прибирання роблять у таких місцях де не робили на інших автомийках що входить в просту мийку, громадяни, я не бачу сенсу митися десь

 • Рейтинг: 2.0 из 5 13.03.2011 Said

  Всі кому абсолютно все одно, що станеться із лакофарбовим покриттям вашого авто - можете сміло користуватися послугами даної мийки. Мийники відносяться до роботи халатно, погано очищують автомобіль від бруду перед нанесенням хімії (воду економлять чи час ? невідомо ...), хоча перед тим як нанести хімію необхідно дно дуже ретельно очистити авто від бруду / піщинок. Як наслідок, коли авто вже нібито вимите, браві хлопці активно розтирають залишки бруду (зверніть увагу на колір гарчірок - явно не першої свіжості) на вашому авто до сяячої чистоти яка на сонці виблискує подрапаним лаком !!!!

Добавить отзыв

Все Сто