Автосервисы Херсона. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 2.0 из 5 Средняя оценка 2.0 по 1 отзыву

АЗС ОККО

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: г. Херсон, шоссе Бериславское
 • Телефон: 0 800 501 101

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

 • Веб-сайт: http://www.okko.ua/
 • Марки топлива: Pulls 95, А-92 Евро, А-95 Евро, ДТ Евро

Описание

OKKO - Компания премиум класса на рынке нефтепродуктов.
Автозаправочная станция предлагает потребителю различные виды топлива. Вежливое обслуживание и необходимые в пути дополнительные услуги. Доступные цены за отличное качество.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к ОККО

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.0 из 5 25.01.2016 николай на рено
  Время визита: 19.01.2016

  заправил "зимнее" диз.топливо на окко напротив жд.вокзала в херсоне.сегодня был мороз -17,машина не завелась,ей 1 год.буду ждать когда растает парафин.Заявление о том что -OKKO - Компания премиум класса на рынке нефтепродуктов,мягко говоря -неправда.Дизтопливо ужасное,думаю,не один я ето узнал.

  25.01.2016 ответ автосервиса (Юлія, відділ комунікацій ПАТ "Концерн Галнафтогаз" (мережа АЗК "ОККО"))

  Дякуємо за відгук. У процесі пониження температури (нижче-15оС) , а особливо при досягненні її порогового значення (-20оС), в’язкість дизельного палива збільшується, дрібні кристали парафіну скупчуються і в результаті забивають паливні фільтри та запобіжні сіточки, осідають в каналах паливопроводів, паралізуючи роботу двигуна.
  Дуже важливе значення має будова системи подачі палива автомобіля. Чим тонші паливні трубки, тим швидше кристали парафіну їх забивають. Якщо автомобіль тривалий час знаходиться на вулиці, то на нього впливає не тільки температура, а і вологість повітря і вітер, так звана «точка комфорту» може суттєво знижуватись. При русі автомобіля по трасі реальна температура охолодження його деталей є нижчою від температури повітря надворі, що може призвести до замерзання дизельного палива при вищій температурі. Взимку ця температура може бути до 10*С нижчою, ніж показник термометра в автомобілі.
  Всім автомобілістам при підготовці автомобіля до зимового періоду рекомендується змінити масло та паливний фільтр, а також регулярно слідкувати за наявністю конденсату у відстійнику. З часом в баку автомобіля накопичується деяка кількість води. Відбувається це внаслідок утворення конденсату при перепадах добових температур. Взимку вода, що потрапила в паливопровід і фільтри, крижаніє й перекриває надходження палива. Часточки бруду дають аналогічний ефект.

Добавить отзыв

Все Сто