Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 1.0 из 5 Средняя оценка 1.0 по 1 отзыву

Автосалон Ария Моторс

Заказать VIP-размещение
  • Адрес: Львов, ул. Городоцька, 306
  • Телефон: , (032) 23 23 525 (032) 23-23-520

    При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

  • Веб-сайт: http://www.aria.lviv.ua

Описание

Автомобіль марки Honda - це бездоганна якість, швидкість, комфорт та безпека. Ці ж принципи лежать в основі роботи компанії «Арія Моторс», яка є офіційним дилером Honda у Львівській області. «Арія Моторс» працює на автомобільному ринку з 2008 року але не зважаючи на юний вік, зарекомендувала себе, як одна із провідних компаній в області продажу, гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів Honda. «Арія Моторс» пропонує повний спектр послуг, пов'язаних із продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів марки Honda, продажем оригінальних запасних частин та аксесуарів. З 2011 року "Арія Моторс" також стає офіційним дилером мотоциклів та силового обладнання марки Honda. Весь модельний ряд автомобілів, мотоцикли різних класів, квадроцикли, мотокоси, газонокосарки, грунтофрези, мініелектростанції, мотопомпи, снігоочисники, човни та двигуни виробництва компанії Honda Ви завжди можете придбати в салоні "Арія Моторс". Політика компанії «Арія Моторс» - пропонувати клієнтам тільки найкраще!

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Ария Моторс

Добавить отзыв

  • Рейтинг: 1.0 из 5 13.08.2015 Володимир на Хонда Пілот
    Время визита: 06,08,2015

    Був проїздом у Львові, в саме пекло вийшов з ладу кондиціонер. Заїхав на сервіс. Віднеслись з розумінням, взяли без черги. І ось тут все розуміння закінчилося. Не виявивши причини, просто заправили фріоном( бо знали , що назад не приїду, живу за 300км). Заплатив 615грн. і на слідуючий день знов без холодку у машині. Зараз сиджу знов на хонді сервіс у м. Рівно , виправляють несправність, а саме тріснула трубка і підтерся шланг . Ось такий сервіс.

Добавить отзыв

Все Сто