Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 0.0 из 5 Средняя оценка 0.0 по 0 отзывам

Автосалон Авто тюнінг салону Львів обшивка салону

Заказать VIP-размещение
  • Адрес: Львів - Винники вул. Івана Франка 48
  • Телефон: , 0937790879

    При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

  • Веб-сайт: http://obshivka-salonu-com

Описание

Фото наших рабіт на сайті: http://obshivka-salonu-com.jimdo.com/

Наше ателье предлагает перетяжку салона автомобиля, в список услуг входят:

Обшивка салона автомобіля шкірою, автомобільним шкірзамінником, алькантарою і іншими матеріалами
-Обшивка руля
-Перетяжка потолка салона автомобиля
-Перетяжка карт
-Перетяжка торпед
-Ремонт обшивки сидіння
-Вишивка, тисненя логотипів і фірмовихх знаків
-Робота любого рівня сладності

Даний розділ присвячений виготовленню інтер'єру автомобілів з натуральної шкіри. Виробництво, нашої компанії моделі автомобільних салонів поділяються на такі категорії:

Преміум «Преміум» - являє собою пакет послуг з розробки, виготовлення та інсталяції шкіряних салонів автомобілів. Категорія «Преміум» має на увазі виконання нового шкіряного інтер'єру автомобіля в точній відповідності з його заводськими параметрами і дизайном. При виконанні робіт кваліфікованими майстрами використовуються висококласні матеріали обробки салону. Клієнтові надається можливість вибору натуральної шкіри з широкого спектру колірної гами, також присутня можливість установки додаткових опцій.

Ексклюзив «Ексклюзив» - категорія має на увазі повну або часткову переробку заводського інтер'єру та формування концептуального дизайну з урахуванням усіх побажань замовника. Це, по суті, комплексний пакет послуг з розробки та виготовлення індивідуального дизайну інтер'єру автомобілів, яхт і літаків.

Для реалізації подібних проектів концентруються знання та зусилля найбільш сильних, досвідчених і кваліфікованих фахівців у цій сфері, мають великий досвід роботи з колекційними і спортивними автомобілями

Причини високої вартості шкіряного салону очевидні - це висока вартість матеріалів, висока ціна залучення професійних фахівців і дорога якісна робота.

Гарна шкіра не може коштувати дешево, тому що вимагає тривалої і трудомісткої вичинки. Дуже часто для оббивки салону використовується імпортна (найчастіше - німецька чи італійська) шкіра, яка привозиться на замовлення. Такий матеріал буде мати високу ціну.

Що стосується якості роботи, то перетяжку салону автомобіля шкірою не слід вважати одним із видів простого перешиття або реставрації покриття. Якщо для такої роботи рекомендується залучати фахівців - це вже показник того, що шкіряний салон представляє собою щось більше, ніж просто оббивка салону.

Перш за все, перетяжка салону автомобіля шкірою - це ручна робота високої якості, яка зробить дизайн автомобіля унікальним і неповторним. Хороші майстри здатні зробити перетяжку шкірою салону автомобіля будь-якої марки і моделі, що вимагає індивідуального підходу до роботи. В результаті ви отримаєте не просто автомобіль з салоном, оббитим одним з найбільш якісних і практичних матеріалів, який не боїться практично нічого. Ви отримаєте справжній витвір мистецтва, яке практично не має аналогів!

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Авто тюнінг салону Львів обшивка салону

Добавить отзыв

Пока нет. Будьте первым!

Добавить отзыв

Все Сто