Автосервисы Винницы. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 0.0 из 5 Средняя оценка 0.0 по 0 отзывам

Автосалон MITSUBISHI АВТОМИР

Заказать VIP-размещение
  • Адрес: Винница, ул.Немировское шоссе, 94а
  • Телефон: , (0432) 557-230 (067) 432-34-76

    При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

  • Веб-сайт: http://mitsubishi.vn.ua/ua

Описание

Ми працюємо заради наших клієнтів!

Компанія ТОВ "Автомир-Вінниця" - офіційний дилер Mitsubishi Motors в Вінницькій області, працює на українському ринку з 2007 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, та аксесуарів.

Торгово-сервісний комплекс складається з салону (шоу-рум) нових автомобілів, відділу прийняття замовлень, магазину запчастин та аксесуарів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків. Загальна площа торгово-сервісного центру складає близько 1740 м кв., з яких 442 м кв. належать автосалону.

В автосалоні " Автомир-Вінниця " пропонується весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi. Всі автомобілі, які ми пропонуємо Вашій увазі, адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України. Для зручності наших клієнтів присутній парк тестових автомобілів.

Автосалон також пропонує кредитні послуги на вибір клієнта, що особливо важливо в умовах постійного ускладнення фінансових умов кредитування.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к MITSUBISHI АВТОМИР

Добавить отзыв

Пока нет. Будьте первым!

Добавить отзыв

Все Сто