Автосервисы Хмельницкого. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 0.0 из 5 Средняя оценка 0.0 по 0 отзывам

Автосалон Престиж Итал Авто

Заказать VIP-размещение
  • Адрес: Хмельницкий, ул. Прибузька 44
  • Телефон: , (0382) 79-41-64, (067) 380-95-37

    При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

  • Веб-сайт: http://www.prestige-itala
  • Специализируется на обслуживании: FIAT

Описание

Товариство з обмеженою відповідальністю "Престиж Італ Авто" дилером марки Fiat та Fiat Professional у Західному регіоні України.
Високі стандарти, принципи організації діяльності та система менеджменту компанії, особливий контроль якості послуг, що забезпечують лідерство в висококонкурентному сегменті ринку.
Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів марки Fiat, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, автокосметики.
Компанія "Престиж Італ Авто" - це команда професіоналів, яких об'єднує бажання досягти кращих результатів, це команда людей, яким цікава їхня робота.
"Престиж Італ Авто" - концептуальний автоцентр, який відповідає європейським стандартам та вимогам, як щодо будівлі автосалону, так і щодо рівня технічного оснащення.
"Престиж Італ Авто" пропонує весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Fiat зі складу і під замовлення. Серед них Fiat 500 L, Fiat 500 L Trekking, Fiat 500, Fiat Doblo Cargo, Fiat Doblo Combi, Fiat Ducato Combi, Fiat Ducato, Fiat Freemont, Fiat New Linea, Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi, Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi XL, Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi, Fiat Nuovo Doblo Panorama, Fiat Panda, Fiat Qubo. Досвідчені менеджери відділу продажів допоможуть Вам зробити правильний вибір автомобіля і комплектації.
Користуючись послугами відділу фінансового сервісу компанії "Престиж Італ Авто", Ви зможете оформити кредит або лізинг на придбання автомобіля швидко і без проблем. Завдяки партнерству з банками- лідерами ринку авто-кредитування та провідними лізинговими компаніями, Ви зможете отримати більш низький відсоток за позикою і оформити угоду в максимально короткий період часу.
Наш автоцентр - це не лише шоу-руми з новими автомобілями марки Fiat, це великий, якісний сервіс обладнаний найновішими комп'ютерними та технічними засобами, рихтувально-малярний цех та мийка. Всі клієнти мають можливість одержати кваліфікований гарантійний та післягарантійний сервіс для своїх автомобілів. Компанія гарантує якість наданих послуг.
Відділ запасних частин - невід'ємна частина СТО ТОВ "Престиж Італ Авто". Його працівники здійснюють продаж оригінальних запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметичних засобів. У разі необхідності, наші менеджери організовують замовлення та доставку відсутніх на складі запасних частин у найкоротший термін. СТО компанії "Престиж Італ Авто" гарантує відповідність запропонованих ремонтних послуг вимогам, що висуваються імпортером автомобілів Fiat та Fiat Professional в Україні. На всі виконані роботи та встановлені запасні частини надається гарантія.
Італійські автомобілі марки Fiat сьогодні користуються великою популярністю у всьому світі, що є закономірним результатом планомірного розвитку компанії "Престиж Італ Авто". Їх цінують як за технічні якості і надійність, так і за свіжий, яскравий, неповторний італійський стиль.
Якщо Ви справжній цінитель італійської краси і грації, потужності та драйву, практичності і зручності, надійності та безпеки , - ласкаво просимо в автосалон "Престиж Італ Авто", офіційного дилера Fiat та Fiat Professional за адресою: м. Хмельницький, вул. Прибузька, 44 та телефонуйте до нас за номером 063 202 64 01, (0382) 794 164

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Престиж Итал Авто

Добавить отзыв

Пока нет. Будьте первым!

Добавить отзыв

Все Сто