Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 2.5 из 5 Средняя оценка 2.5 по 3 отзывам

СТО Бош Авто Сервіс ВелКом, м.Золочів

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: Львівська обл,м.Золочів, вул.Промислова,14
 • Телефон: (067)3414211

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

Описание

Усі види ремонту автомобіля , крім покраски та рихтування. Режим роботи Пн-Пт 9:00 до 19:00,Суб. 9:00 до 17:00. Телефон на прийомі дзвінів КРУГЛОДОБОВО.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Бош Авто Сервіс ВелКом, м.Золочів

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.5 из 5 12.04.2018 Тарас на Noname
  Время визита: 00.00.0000

  Bosch Control UA

  Для Клієнтів: Якщо ви вважаєте вартість ремонту необгрунтованою, можете звернутися на гарячу лінію 0 800 305 505. Після реєстрації вашого звернення наш представник перевірить проблемну ситуацію, складе відповідний акт перевірки, висновок з якого ви зможете використати у відповідних державних установах для повернення переплачених коштів(якщо партнер Bosch відмовиться вирішити питання за взаємною згодою сторін) згідно фактичних нормо-годин.

  Наприклад, для OPEL ви можете встановити Opel TIS Wiring Diagrams(програмне забезпечення для вашого авто буде іншим), поділити вартість виконання робіт на нормативний час їх виконання. Ви отримаєте фактичну вартість виконаних робіт, яку ви повинні оплатити згідно TIS (або інформації з КТС).

  Вартість наданих послуг НЕ повинна перевищувати вартість фактичного нормо-часу. В протилежному випадку ви маєте право на повернення частини коштів.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 4.12.2017 Ярослав на Пежо
  Время визита: 20.11.2017

  Доброго дня! Незнаю про інших а про електрикака хочу написати : машина заїхала пів десята ранку на сто причина некачав бензонасос і почалося ходження круг машини туда сюда підключає комп'ютер даже не знає як ним користуватися година то йде в першій годині невитримав пішов до дому а він все ходив.: кажу йому провір чи є живлення до насоса. Провірив нема живлення прийшов я в 3 а живлення так ще нема. І того пів п'ята він здогадався почистити резетку з'єднання дротів і машина запрацювала. Пішов я спитати що я маю за таку роботу заплатити 750 грн бо в них година коштує 150грн він так міг і два дня робити

  4.12.2017 ответ автосервиса (Володимир БАС ВелКом)

  Пане Ярослав. Якщо я правильно зрозумів то Ви не задоволені саме сумою оплати за виконану роботу , а не самою роботою? Якщо це так , то змушений Вас повідомити, що ціна 1 год. роботи Вам була оголошена завчасно, на що Ви погодилися.Щоб усі розуміли ,що наш працівник не затягував час , а поломка була не проста, я дуже прошу Вас на наступний раз описувати повністю історію з ремонтом поломки Вашого автомобіля. По даному випадку я дозволю собі уточнення ситуації (з Ваших слів) , що Ви об'їхали усі СТО в Золочеві і Вам відмовили в ремонті усі, що Ви САМІ РЕМОНТУВАЛИ власний автомобіль і Вам нічого НЕ ВИЙШЛО. Ми дуже вдячні за Ваш відгук, він дуже важливий для нас!!! Дякуємо за розуміння!!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 17.08.2017 Роман на опель омега а
  Время визита: початок липня 2017

  я вже ремонтують другий місяць свого опеля.Потрібно було замінити прокладку під головою . Поки що результат ніякий.Відчуваю себе повним лохом!Хто хоче себе також так відчути рекомендую бошсервіс!

  17.08.2017 ответ автосервиса (Володимир. БАС ВелКом)

  Пане Роман!!! Ви не вірно оперуєте висловами,називаючи себе "ЛОХОМ". Лох -це людина яка стратилася ,а натомість не отримала нічого,а у Вас ситуація точно навпаки. По суті ремонту Вашого авто можу сказати наступне: заміна прокладки головки блоку циліндрів -не основна проблема в Вашому автомобілі.Прокладка замінена була ще два тижні тому і Вам це відомо. А також Вам відомо яка основна проблема Вашого авто. Тому будь-ласка не виривайте тез з контексту і не вводьте людей в оману. Перед висловлювання незадоволення , опишіть будь -ласка проблему від початку до кінця щоб люди розуміли суть питання. Дякую за Ваш відгук він важливий для нас. Дякую за розуміння.

Добавить отзыв

Все Сто