Автосервисы Винницы. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 1.0 из 5 Средняя оценка 1.0 по 1 отзыву

СТО Альфа Авто

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: Винница, ул. Гладкова 30
 • Телефон: (097) 974-54-96, (0432) 27-04-88

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

 • Специализируется на обслуживании: Hyundai, ВАЗ
 • Виды работ для всех марок:

Описание

Автосервис предоставляет для Вас возможность гарантийного и послегарантийного обслуживания и ремонта автомобилей марки:
ВАЗ, HYUNDAI.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Альфа Авто

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 1.0 из 5 12.11.2019 Фокс на ДЕУ Нексія
  Время визита: 12,11,2019

  Сьогодні, 12,11,2019 року, на СТО по вул. Гладкова 30, мені був визначений час, точніше на 16-00, для регулювання світла фар на автомашині ДЕУ Нексія. Приїхавши на СТО, на 10 хв. раніше зазначеного часу, я підійшов до адміністратора- стіл замовлень (жінка- неприємної зовнішності і злим виразом обличчя), де взявши з мене 100 грн, сказала , щоб я загнав автомобіль в середину боксу. До моєї автомашини підійшов спеціаліст своєї справи, оглянувши фару (при переключенні світла ближній- дальній, одна фара світить ближнім, інша дальнім, і на оборот). він повідомив, що на правій фарі переплутані провода, тому потребує не регулювання фар, а незначного ремонту, який займе приблизно 5-10 хв , і приступив переставляти провода, але в цей час, знову підійшла раніше вказаний адміністратор (ззовні схожа на жінку) і пробувала вчинити скандал зі мною і стала кричати на майстра, наголошуючи, що я був записаний на регулювання світла фар, а не на ремонт. Після чого, я не отримавши відповідної послуги за 100 грн, (гроші повернуті не були) я був змушений переїхати на іншу СТО, де за 100 грн, мені електрик відремонтував фару і відрегулював світло, затративши при цьому 20 хв. часу. Йому велика подяка.
  Адміністратор на СТО Модекс не відповідає займаній посаді. При такій організації роботи, СТО скоріше всього не рентабельне, так як організовують роботу такі "спеціалісти" як вище зазначена адміністратор. Питання не в грошах, а у відношенні СТО до клієнта, так як мій автомобіль, через не професійність і тупість її організаторів не отримав відповідної уваги з боку СТО.

Добавить отзыв

Все Сто