Автосервисы Ровно. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 1.5 из 5 Средняя оценка 1.5 по 8 отзывам

СТО КОЗАК-АВТО Bosch Car Service

Заказать VIP-размещение

Описание

Авторизована сервісна станція "Bosch Service" (Бош Сервіс) здійснює обслуговування автомобілів марок Mercedes, Audi, BMW, Volkswagen, Toyota, Lexus, SEAT, Skoda.

Автосервіс оснащений обладнанням і оригінальними запчастинами Bosch. Команда станції — кваліфіковані спеціалісти, що пройшли базовий курс технічних тренінгів у навчальному центрі Bosch.

У "Bosch Service" проводять діагностику і ремонт:

бензинових та дизельних двигунів
гальмівних систем
ходової частини
стартерів, генераторів
електрообладнання
обслуговування автокондиціонерів
регулювання розвал-сходження коліс
регулювання світла фар
встановлення сигналізації, телефонних комплектів, систем комфорту
Серед послуг автосервісу регламентне обслуговування автомобілів із заміною мастил, фільтрів, ременів, свічок запалювання, охолоджуючої і гальмівної рідин.

Також сервісна станція займається продажем запчастин Bosch з подальшим обслуговуванням.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к КОЗАК-АВТО Bosch Car Service

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 1.5 из 5 5.01.2018 сергей на форд
  Время визита: зима 2017

  Увага всім!!!!!Ніхто не звертайтесь до них!!!Працюють одні трактористи!!!!Ціни просто жах!!!!А роботу навіть найлегшу виконати не можуть !!!!! Дуже поганий сервіс ще бошом назвались!!!ГАНЬБА!!!!

 • Рейтинг: 1.5 из 5 12.12.2017 оля на форд
  Время визита: 9.12.2017

  Люди добрі!!!! Обходьте далеко це СТО ,Машину тримають вже місяць ,скло розбили ,нема спеціалістів ,деруть втридорога. Це дурдом якийсь.

 • Рейтинг: 1.5 из 5 5.12.2017 Віталій на Citroen
  Время визита: серпень 2017

  машина заїзджає, на боші її не можуть зробити, бо немає кваліфікрваних працівників. Потім машину переганяють на сусіднє СТО, там її роблять, а потім віддаюьб власнику із завищеною ціною за ремонт. Сервіс "роги та копита"

 • Рейтинг: 1.5 из 5 3.12.2017 Саня на Ауди

  Зробили розвал і незатягнули болти шарової опори, результат через кілька днів немає ні розвалу ні сходження і гроші і час потрачені марно. Оце сервіс оце клас.

 • Рейтинг: 1.5 из 5 11.05.2017 Саша на Фольцваген
  Время визита: 8.05.17

  Авто пробуло три дні на сто. За цей час майстри незнайшли причину, чому авто працює несправно. На запитання що ж все таки не працює відповідали може то, а може це... .В результаті забрав авто в такому стані як і пригнав, тільки зря потратив час. СТО нераджу категорично, так як відсутні досвідчені майстри!!!

 • Рейтинг: 1.5 из 5 25.02.2017 Андрій на citroen
  Время визита: 10.02.2017

  Я так зрозумів, що залишають лише негативні відгуки, тому напишу і собі. Був я на Боші декілька разів за попереднім записом, все робили доволі вчасно та якісно в зазначені терміни. Ціни вищі ніж в "гаражах", але є гарантіі на виконані роботи та документи на них. Поки що все влаштовує, буду звертатись і надалі.

 • Рейтинг: 1.5 из 5 14.02.2017 Сергей на Спринтер
  Время визита: 14.02.2017

  Шарашкіна контора! Перший раз записувався: узгодили день час та майстра- приїхав виявилось, що я не записаний. Другий раз приїхав був записаний за майже два тижні на 9.00 (на передодні уточнив чи записаний і чи нема ніяких змін) чекав до 14.10 плюнув та забрався поїхав геть. Це не БОШ сервіс, а шарашкіна контора.

 • Рейтинг: 1.5 из 5 16.07.2016 саша на фольцваген
  Время визита: 13.07.2016

  машина стоїть вже третій день,перших пів дня ніхто навіть недивився на другий день до обіду недивились,а до вечора знайшли причину,третій день до обіду ніхто нічого неробив,над ними треба стояти чи що

  19.07.2016 ответ автосервиса ( СТО КОЗАК-АВТО Bosch Car Service)

  Олександр ,
  Доброго Вам дня.
  Дякую Вам за Ваш відгук .
  Прошу Вас надати інформацію стосовно Вашого автомобіля : державний номерний знак , VIN (№ кузову) , ПІБ особи на яку зареєстрований транспортний засіб.

Добавить отзыв

Все Сто