Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 1.0 из 5 Средняя оценка 1.0 по 1 отзыву

СТО Корекція спідометра одометра Львів

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: Львів пл. Д.Галицкого 1
 • Телефон: +380737373747, 063 230 2000

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

 • Веб-сайт: http://www.speedometer.com
 • Специализируется на обслуживании: Acura
 • Стоимость нормочаса от: 350 грн.
 • Виды работ для всех марок:

Описание

Ми допоможемо скрутити пробіг, скинути пробіг на спідометрі
Коли приходить час розлучитися з автомобілем, пора подумати про його «омолодження». У цьому випадку немає більш делікатнішого завдання для автовласника, ніж корегування спідометра. Кому довірити змотати пробіг?
Колектив нашої компанії вже кілька років надає цю послугу. Нас цінують за конфіденційний підхід і вміння швидко розібратися з хитрими електронними блоками, що зберігають історію пробігу автомобіля.
Скільки коштує скрутити, намотати пробіг?
Наші ціни на те щоб змотати чи намотати спідометр починаються від 300 грн. За допомогою нашого обладнання та спеціалістів відмотати або підмотати вперед чи назад показники спідометра можна через діагностичний роз'єм за декілька хвилин.Ціну на корекцію спідометра(одометра) уточнюйте по тел.0737373747 або 0632302000 Ціна на корегування спідометра залежить від марки,моделі, та року випуску автомобіля.
Для чого скручують або намотують покази спідометра на автомобілях?
Cкрутити спідометер - корегувати показники одометра потрібно по різних причинах: В одних випадках відмотати або намотати одометр(спідометр) потрібно, якщо наприклад на автомобілі використовувались колеса нестандарних розмірів, тобто більші або менші по радіусу ніж повинні стояти. Ще одна причина змінити показники одометра - потрібно провести заміну старого щитка, і при встановленні нового показники спідометра на авто не співпадатимуть, тому корекція -змотати чи відмотати спідометр(кілометраж) є необхідністтю. Передпродажна підготовка авто, теж є причиною змотування, скручування спідометра. Якщо ваш одометр(спідометер) вів облік в милях теж можна провести його корекцію.
Скільки часу займе корегування спідометра?
За допомогою нашого обладнання корекція спідометра проводиться через діагностичний роз'єм всього за кілька хвилин. Але до нас звертаються і після невдалої спроби скрутити спідометр «гаражними умільцями». За годину даємо собі раду у будь-якому випадку.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Корекція спідометра одометра Львів

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 1.0 из 5 14.09.2020 Руслан на фіат
  Время визита: серпень 2020р

  звернувся , для заміни трубки егр. результат: 4 дні простою, зламані 5 шпильок( які стали моєю проблемою, тому що вони не можуть їх викрутити. + ВКРАЛИ КАТАЛІЗАТОР. машина перестала їхати.

Добавить отзыв

Все Сто