Автосервисы Хмельницкого. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайтуРейтинг: 2.5 из 5 Средняя оценка 2.5 по 31 отзывам

СТО Лідер Сервіс

Заказать VIP-размещение

Описание

Ремонт автомобилей всех марок на авторизованной станции Bosch Car Service. Профиль: ремонт дизельных топливных систем Bosch, Delphi, Denso, Siemens.. Ремонт рулевых реек и насосов ГУР. Ремонт ходовой. Время работы ПН- ПТ 9-00 18-00 СБ 9-00 15-00

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Лідер Сервіс

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.08.2021 Богдан на Рено лагуна
  Время визита: 4 березня

  В цілому сервіс не поганий , по ціні дороговато, але по проханню зробили швидко і якісно ( було підтіканння палива по ПНВТ)

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.08.2021 Поліщук Сергій на Ford focus
  Время визита: Літом 2021

  Все зробили швидко та якісно, сервісом задоволений тому буду рекомендувати його своїм друзям!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.08.2021 Поліщук Сергій на Ford focus
  Время визита: Літом 2021

  Все виконали швидко та якісно, сервісом задоволений тому буду рекомендувати його своїм друзям!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.08.2021 Поліщук Сергій на Ford focus
  Время визита: Літом 2021

  Все виконали швидко та якісно, сервісом задоволений тому буду рекомендувати його своїм друзям!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.08.2021 Поліщук Сергій на Ford focus
  Время визита: Літом 2021

  Все виконали швидко і якісно, сервісом задоволений ,буду рекомендувати своїм друзям!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 4.08.2021 Андрей Денисенко на Daewoo lanos
  Время визита: 03.08.2021

  Комплексний та якісний підхід. Рекомендую

 • Рейтинг: 2.5 из 5 12.06.2021 Виктор на форсунки
  Время визита: 09.06.2021

  Кидалы высшей стпени! Заказывают товар наложкой,морозятся и не забирают,придумывая всякие причины!Остерегайтесь ,либо не попасть самим

  17.06.2021 ответ автосервиса (Вітязь Андрій (керівник СТО))

  З Віктором ми зв'язались, та компенсували витрати за доставку товару в дві сторони. Вибачення були прийняті та клієнт більше претензії не має! Для всіх потенційних клієнтів: "Ми завжди готові на діалог, якщо Ви цього бажаєте.Нам важлива конструктивна критика для подальшого розвитку, адже ми працюємо на потреби і вимоги наших клієнтів" т.0673833340

 • Рейтинг: 2.5 из 5 31.10.2019 Юрій на Форд коннект
  Время визита: Осінь 2018

  Загнав авто на діагностику паливної системи, після діагностики сказали що 4 форсунки зливають в обратку і потрібно робити всі 4, ремонт коштував не дёшево, гарантії ніякої не дали так як прийомщик сказав якщо не зробити всю паливну систему, це приблизно коштуватиме біля 35 тис. Грн. То гарантії немає. Тож за декілька днів мені зателефонували, сказали можете забирати своє авто, на моє питання як працюЄ авто сказали авто працює добре, не димить, помилка яка вискакувала на панелі пропала. Приїхавши на цей "супер" сервіс розрахувався за ремонт, хоча ремонтом це назвати важко, подякував і вийшов до авто щоб їхати вже на "ВІДРЕМОНТОВАНОМУ" авто додому, хочу сказати наперед до ремонту авто заводилося добре, працював двигун добре, трохи кидало чорним димом при сильній прогазовці, але при нагрузці на приборах вибивало помилку і авто переходило в аварійний режим і мотор глох, потім виключаєш запалювання, включає і авто їде далі нормально. Отже заводжу я авто, бо мені ж сказали що авто працює добре диму немає, я ж повірив думаю такий сервіс тож не будуть розводити, заводжу його, а мотор троїть, диму чорного правда не було, зате ціле подвір'я тої стоянки було в білому диму, я тоді був мягко кажучи в шоці. Вийшов цей Вадім що приймав авто проїхали я з ним пару км. Авто почало робити коли нагрілося трохи краще але троїти так і не перестало, сказали мені що воно має само адаптуватися, треба трохи поїздити, тож авто забрав, трохи поїздив нічого не помінялося, на холодну авто робило як паровоз. Тож подзвонив, сказали привозит подивляться, привіз подивилися, сказали форсунки зібрали добре потрібно адаптувати на офіційному приладі, який є тільки у форд сервісі. Їду в форд сервіс мені сказали що самі проадаптуються, їду ще на інше СТО переді мною роблять діагностику паливної, виявляється що форсунка переливає, приїжджаю знову на той Бош сервіс показую відео яке зняв на телефон коли проводили перевірку форсунок на перелив, мені кажуть що при їхній перевірці все добре, можемо взяти знов на перевірку і знову треба платити. В кінці кінців прийшлося робити знову дві форсунки, після чого авто стало працювати нормально. Раджу БОШ СЕРВІС В М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ТИМ ХТО МАЄ БАГАТО ВІЛЬНОГО ЧАСУ І ЛИШНІХ ГРОШЕЙ, ТАК ЯК ПІСЛЯ ЇХНЬОГО РЕМОНТУ ПОТРІБНО РОБИТИ РЕМОНТ.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 23.06.2018 Сергей на соната
  Время визита: 2017

  Делали эндоскопию цилиндров.
  Приехал на 9-00 согласно записи, загнал авто в бокс, просидел на диване 2 часа ( в рем.зону не пускают по понятным причинам). Так у них принято нормочасы накручивать видимо соответственно и дорого. По факту роботы то на 30-45мин.

  26.06.2018 ответ автосервиса (AVityaz)

  Спасибо за Ваш комментарий, 25-01-2018г. была проведена диагностика ходовой части автомобиля и эндоскопия цилиндров через свечи зажигания (так же это было проведено в присутствии Вашем). Фактически это заняло 2 часа + время на оформление документов. Это подтверждает факт выдачи документа (11-30). Я не совсем понимаю, в чем собственно претензия? Если не сложно, наберите 0673833340 Андрей. (26-06-2018г)

 • Рейтинг: 2.5 из 5 1.06.2018 Олег на BMW 520D
  Время визита: Весною 2018

  Відправили на ремонт рульову рейку та гідропідсилювач. В результаті два місяці потраченого часу, велика сума потрачених грошей, незадоволений клієнт, куплена за власний кошт рульова рейка та підсилювач. Все почалось з того, що ми вирішили скористатись послугою даного сервісу і відправили рульовий механізм на реставрацію , оскільки назва "BOSCH сервіс" дає якісь надії на якісну роботу. Спочатку нам прислали "відреставровану рейку" та гідропідсилювач, коли ми поставили агрегати на автомобіль, прокачавши рульовий механізм, руль всерівно крутився туго. Відповідно ми зняли гідропідсилювач і почали розбиратись, в чому справа. Як виявилось на ГПР заклинив клапан у відкритому положенні (до "ремонту" таких "сюрпризів" не було). Ми одразу зателефонували на горе-сервіс з надією вияснити, в чому проблема, але менеджер почав розказувати нам якісь казки про те, що ніби то, коли ГПР підтікав, він підсмоктував бульбашки повітря і отримав виробітку, а коли вони усунули підтікання, гідропідсилювач перестав підсмоктувати бульбашки повітря і почав погано працювати. Відправляли їм ГПР після цього випадку ще два рази - результат нульовий. Зрештою придбали інший гідропідсилювач, коли поставили його на автомобіль, знову потекла рульова рейка. Ми знову ж таки відправили рейку цим "спеціалістам" і в цей раз результату помітно не було. Цього разу рейка текла просто постоявши ніч на автомобілі. В підсумку ми купили клієнту рульову рейку, гідропідсилювач руля, 8 разів знімали гідропідсилювач, 3 рази знімали рульову рейку, потратили багато нервів і довго матюкались. Гроші за ремонт гідропідсилювача частково повернули. Рекомендую не звертатись на цей сервіс.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 12.02.2018 Дмитрий на Nissan
  Время визита: 8-12.02.2018

  Сказать недоволен - это не сказать ничего.
  Машина поступила к ним с проблемой:
  На холодный двигатель не заводится, только с буксира. На теплый заводится.
  Мучили, диагностировали, крутили...
  Счетчик насчитал 1600 грн, и проблему не мнашли. Сказали что форсунки заливает (типа компьютерная диагностика показала).
  Спорил с ними относительно цены «ремонта», сделали скидку 300 грн.
  Отзыв оставляю только ради тех кто ценит свое время, деньги и нервы.

  16.02.2018 ответ автосервиса (AVityaz)

  Добрый день уважаемый Вячеслав! Меня зовут Витязь Андрей - руководитель СТО.
  Я отвечу на три Ваших комментария, т.к. это касается одного Вашего обращения к нам на СТО! Мне очень жаль, что Вы остались не довольны, и надеюсь всегда на нахождение выхода в любой сложившейся ситуации.
  А теперь по порядку:
  - Вы обратились с жалобой на плохой запуск утром на холодную или при простое 5-6 часов.
  - Была проведена компьютерная диагностика, у Вас на руках есть протокол ошибок и график «Давление в накопителе. Фактическое значение» на котором видно, что номинальное давление для запуска двигателя показывает с 12сек. (подтверждение длительного запуска).
  Из нашего опыта есть 3 возможные причины: 1- форсунки, 2- топливный насос, 3- DMR клапан (редукционный клапан)
  - Был проведен тест на герметичность форсунок, который показал «слив в обратку» - т.е. необходимость проверки форсунок на стенде! К сожалению конструкция данного двигателя имеет «нюансы» по снятию форсунок, а именно проведение данной процедуры либо так (https://www.youtube.com/watch?v=m5s7J-Elq7A) либо так
  (https://www.youtube.com/watch?v=cyWtHZjYVKE).
  - Вы были предупреждены о проблемах с данным мотором и возможными последствиями
  (залом форсунки и дальнейшее ее высверливание).
  - от использования гидравлического съемника Вы отказались, и предложили проверить систему накала по рекомендации ваших «друзей».
  Слесарные работы по снятию форсунок были включены Вам в наряд и на Вашу просьбу пойти навстречу Вам была предоставлена доп. скидка. хотя нежелание закончить ремонт было именно Вашей инициативой! С нашей стороны была указана конкретно причина плохого запуска.
  При необходимости и желании находить компромисс, со своей стороны, мы готовы всегда к диалогу. Мой номер телефона (067)3833340.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 22.01.2018 Роман на Mercedes
  Время визита: 17.01.2018

  Развод полный, ничего не делают, берут деньги за то что не делали, контора работает по принципу,-а давайте попробуем поменять еще это... НЕ порекомендую никому!!!!!! Одна звездочка для них даже много

 • Рейтинг: 2.5 из 5 16.12.2017 Александр на Ford connect
  Время визита: 25.11.2007

  Друзья посоветовали мне именно этот сервис.Я позвонил рассказал о своей проблеме,и меня записали на диагностику.Проехавши 200км в 9 утра я был на месте.Первое впечатление было положительным,меня выслушали и взяли авто на диагностику,так как я немесный я поехал домой.Через день мне позвонили и сообщили что надо делать полную реставрацию топливного насоса и форсунок и озвучили цифру 31000гр. Я немного задумался но работник сервиса убедил меня,опираясь на максимальную скидку.Чез неделю сказали что машина готова тест драйв пройшла можете забирать.Я сразу же взял билеты на поезд себе и жене, приехали с утра скупились на рынке ,жена осталась на рынке ну а я поехал за своей ласточкой.Приехал туда мне предоставили смету на работу и запчасти а в конце сказали с вас 31000гр.а как же максимальная скидка спросил я??? В отвевет услышал ну извините это все что мы могли сделать!!!немного огорчившись я расчитался и пошол к своей ласточке,завел ее, вроде все хорошо немного прогрел и начал движение и тут началось, машину начало дергать и сзади туман дыма я не понял, подумал что еще не прогрелась и поехал дальше но через 10 метров понял что дело не в прогреве.Я ели-ели заехал назад на територию сервиса в зеркала ничево не видно из за дыма,я сразу же позвал мастера он с удивлением слушал о моих эмоциях о ремонте.но в итоге сел за руль дал ей копоти на дороге и через 3 минуты приехал,сказал садись проедимся машина просто была холодная.Мы не успели мроехать даже1км как засветился чек.машину снова загнали в боксы и сказали ожидайте.через 30мин выехал мастер и сказал что все нормально,я ему говорю что на холодную совсем другая песня, он помахавши плечами сказал ждем 2 часа что бы машина остыла,а потом будем смотреть???Машина остыла и тут таже самая песня.дело ишло к вечеру я спрашиваю,что мне делать ведь я не местный?да еще с женой и вещами ,куда идти хто возместит мне дорогу.А ведь по телефону давали 100% что машина рабочая!И тут мастер заговорил по другому,машину оставляйте, компесацией не занимаемся и кроме его старше нету и телефона руководства не дам.В итоге я с женой поехал на поезде назад, на следующий день сказали что автомобиль должен прйти адаптацию на трасе со скоростью 60км/ч по 15мин каждая форсунка.И это не помогло потом сказали что надо попробывать поставить комплект других форсунок, но в конце решилось все тем что они поехли на другой сервис и сделали полную адаптацию на стенде.В итоге я получил от них две квитанции на топливо на1000гр.которым в баке и не пахло.чек на 200гр. за адаптацию на стенде за которую я уже заплатил еще в первый раз,куча расходов на дорогу.Не дай бог кому нибудь пережить этот ужас .ФИНАЛ:хамство,дорого,долго, некачествено,УЖАС!!!!!!!!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 30.12.2016 Mykhailo на Citroën c5 1.6 hdi
  Время визита: 05/11/2016

  Привіт усім. Хочу і я поділитися своїм візитом на даний сервіс, та все часу не вистачало. Стараюся підбирати культурні слова, але справді дуже важко про цей СЕРВІС😡😡😡Авто Citroën c5 1.6hdi димів,чорним димом ( і далі Димить🤔🙄)
  Як писали уже інші клієнти в ремзону попасти справді важко, але якщо попав то не надовго
  (зараз стає зрозуміло чому!)
  Зробили діагностику сказали турбіну на реставрацію, середній її ремонт і це вам буде коштувати приблизно 4500грн. + 1500решта
  І ще сказали що сажовий фільтр забитий, але спробуєм пропалити(не пропалити бо він був чистий😂) Добре робіть
  Турбіну зробили, встановили не якісно (не поставили прокладки на патрубок возратки масла) після 100км все знову у маслі.
  Поставили новий хамут не якісниий, який дав тріщину.
  Що вони вміють робити чітко - це:
  Викачувати гроші..
  Обманююти на деталях...
  Рахують деталі яких не міняли.
  Рахують роботу яку не робили...
  Не кваліфіковані майстри.
  ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ СЕРВІС .
  Одним словом сервіс ПОВНЕ ГАМНО!!!
  НАДІЮСЬ КОМОСЬ ДОПОМОЖЕ МІЙ ОТЗИВ.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 7.12.2016 Людина яку обманули на Geely ck
  Время визита: бла бла бла

  Шановний Вітязь Андрій Олександрович мабуть ви не уважно читали? Там написано що регулятор працював навпаки і нульове положення було на 4 а не на 0, минулого разу коли налаштовували впустили мене в рем зону і я сам по команді майстра опускав та підіймав коректор фар і питань тоді не виникало і все було нормально я виїхав від вас задоволений. А від того що ручки майстрів кривенькі, в рем зону добитись дуже важко, тільки тоді коли всі косяки приховані, і клієнт нічого не побачить тоді можна буде зайти. По відгукам стає ясно хто є хто!
  Якби були у вас кваліфіковані майстри то гарних відгуків боло б більше ніж поганих, що і є логічним.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 27.09.2016 Анатолій на рено кенго
  Время визита: 27.09.2016

  Сьогодні брат хотів відремонтувати своє авто. Рено Кенго дизель 1999 р. З чотирьох форсунок вдалося знятити лиш одну. Не хотів би повірити, що на такому розкрученому підприємстві зняття форсунок викликає проблеми, але факт є факт. Що ж, спробуємо знайти інших майстрів і про результат повідомимо. а поки-що оцінка - погано.

  Дополнение от 28.09.2016:
  У Тернополі на аналогічному підприємстві зняли всі форсунки та вирішили проблему. Соромно за місцеву фірму. Нижче плінтуса(((.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 9.08.2016 Людина яку обманули на Geely ck
  Время визита: 2015 рік

  Да хлопці не уважні приїхав відрегулювати світло на джилі відрегулювали, але не перевірили що коректор працює навпаки ще з завода, виходить відрегулювали не в нижньоиу положенні а в верхньому і замість того щоб я міг підняти світло я ще опускаю його в низ. Невже займе багато часу покрутити герулятор і перевірити. Хоча минулого разу коли налаштовували впустили мене в рем зону і я сам по команді майстра опускав та підіймав коректор фар і питань тоді не виникало. А зараз оцінка нуль, гроші деруть а роботу виконують незадовільно. У мене ще було декілька візитів у це нещастя після них я собі сказав, "На БОШ сервіс не поїду навіть під дулом пістолета" !!! У них все оригінальне а не китай, смішно, я за майстром прослідкував він деталі купував на ринку а мені сказав що оригінал, тай дорожче майже у 3 рази, це що, за ноги майстру? Ганьба!!!

  1.09.2016 ответ автосервиса (Вітязь А.О. - керівник СТО)

  Шановний "Людина яку обманули на Geely ck", прошу Вас ознайомитись з інструкцією по експлуатаціі та ремонту на автомобіль Geely CK на стор 176. (Регулировка положения светового пучка головного света. Ближний свет.) де описана процедура регулювання без будь-яких стендів. Таким чином Ви зможете перевірити самостійно регулювання ближнього світла. Регулювання відбувається в положенні 0. Для того, щоб при завантаженні автомобіля, мати можливість скорегувати ближє світло таким чином, щоб не сліпити зустрічні автомобілі (опустити вниз!). Саме така робота коректора фар ПРАВИЛЬНА! Для на дання інструкції, консультації або безкоштовної контрольної перевірки, прошу зв'язатись зі мною. Вітязь Андрій Олександрович, т.0673833340, email: [email protected] Дякую за відгук.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 5.07.2016 Владислав на Mercedes Sprinter 311
  Время визита: 22.06 - 02.07.2016

  Лохотронщики!!!

  Приїхав авто своїм ходом не реставрацію однієї форсунки. Обіцяли "зробити" за пів дня. В результаті "реставрували" всі 4 шт. Крім того замінили всі 4 розйоми на форсунках, сказали, що "хтось уже лазив і попідгинав контакти", спалили п'єзоелемент...
  І все за мії гроші!!!

  Авто пробуло на ремонті 10 днів, в результаті перестав працювати третій циліндр, забрав авто в несправному стані, виїхав з сто на трьох циліндрах...

  ЯКЩО Є РОЗУМ В ГОЛОВІ - НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ В ЦЮ ФІРМУ - ГІРШОГО СТО ЩЕ НЕ ЗУСТРІЧАВ!!!

  8.07.2016 ответ автосервиса (AVityaz)

  В побажаннях СТО "Бош Авто Сервіс" було надана інформація, щодо необхідності перевірки компресії в циліндрах двигуна та продовженні діагностики. Після отримання скарги від клієнта, ми зв'язавшись з паном Владиславом, з'ясували, що на іншому СТО був замінений датчик тиску палива, після чого троїння двигуна зникло, але, під час набирання обертів, автомобіль втрачає тягу. Також була перевірена компресія в циліндрах та підтвердився наш діагноз, що необхідно провести ремонт двигуна (занижена компресія в 2х циліндрах). При виникненні питань, прошу Ваз зв'язатись з нами. т 0673833340 З повагою, керівник СТО Вітязь Андрій Олександрович.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 26.03.2016 Юрій на ваз2111
  Время визита: весной2016

  Гарний сервіс, все чисто, красиво та дорого. Заїжав кілька раз (ходова, грм, шиномонтаж ітд.)але останній раз це було шось - потрібно було зняти гбц та поміняти прокладку. Машину тримали майже два тижні, хоча обіцяли кілька днів, і я попередньо домовився про приїзд. Прийомщик дзвонить тільки тоді коли треба впарити якісь непотрібні для заміни деталі, а так інформацію витягнути неможливо. У підсумку сума ремонту у два рази більша від прогнозованої.
  Висновок- якщо увас немає куди дівати гроші та є багато часу, то цей сервіс САМЕ ДЛЯ ВАС

 • Рейтинг: 2.5 из 5 18.09.2015 Андрей на Mercedes
  Время визита: 11 сентября 2015

  3 месяца ездил с проблемой, глохла периодически, когда хотела, на гарячую, ездил по гаражам, никто не мог сказать в чем причина (на Спринтере), редукционный клапан подкидывали, форсунки меняли, насос проверили, оказался датчик при нагреве "глючил". Через 2 часа довольный поехал по своим делам. По дизелю ребята работают на "ОТЛИЧНО"!

 • Рейтинг: 2.5 из 5 1.08.2015 вадим на спринтер
  Время визита: 30.07.2015

  ужас а не сервис не рекомендую никому
  снимали форсунки с горем пополам сняли начали делать ..дослидження,. 4 форсунки с одним номером 1 с другим .версии у вас поменяли двигатель .на что 316 спринтер он и Африке 316.оказалось что форсунки стояли на машине от е-шки мерса е220.предложили их же и поримонтировать по 2900 за штуку.Я не согласился привожу 5 форсунок других спринтеровских поставили за день.выехал с сервиса проехал 2 км машина заглохла.звоню к ним сказали машину притянуть обратно.Притянул оставил на следующий день прихожу встречает меня платежка на 350грн.и не стыдно.я 300 отдал за транспортировку машины к ним.В место извинений у меня попросили еще баблишка.
  МОИМ ВОЗмущениям не было предела.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 17.06.2015 Олександр на Колхида
  Время визита: визитов много было

  Заїхав якось з проблемою ходової були посторонні звуки, авто на гарантії майстер проїхавши сказав що нічого не чує що все в нормі, також були проблеми з кпп підвивала на 3 4 передачі, глухомайстер знову нічого не почув знову все в нормі. Робив діагностику гарантійного авто гроші взяли сказали що діагностика платна. Хлопці вам стидно має бути так робити не можна ваш рейтинг 00000. На інших сто платиш кошти все виправляють виїзджаєш від ніх з задоволенням, а від вас зі сльозами обдираєте в 3 дорога деталі купуєте на ринку накидаєте в тричі і деталь автоматом стає сертифікована і оригінальна. На сервіс пускають на 5 хв щоб ніхто не побачив що майстри криворукі, а на інших сервісах можеш стояти дивитись як виконується робота і нічого все добре і безпека тут нідочого. Враження від вас не сервіс а купа криворуких не професіоналів, та шарлатанів. НЕ псуйте ім'я людини з великої букви.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 6.05.2015 Павло на SKODA
  Время визита: 20.12.2014

  Ремонт відбувається за принципом, "А давайте поміняємо ще це"! Якщо ви не дуже хочете, тоді кажуть що весь ремонт немає сенсу, якщо ви не заміните те що вам кажуть! Жодних гарантій вам не дадуть, якщо ви не зробите те що вам кажуть! Але в результаті вам напишуть що у вас гарантія сигментована, якщо ви заміните все те що вам назвуть... Тобто якщо у вас щось вийде з ладу те що замінювали вони, тоді вони будуть дивитися по своїх закритих даних, чи є гарантія на ту деталь і при яких умовах вона діє!
  Ремонтував ГБЦ, В результаті сума про яку говорили і рорзраховував вийшла в 4 рази більшою! По термінах я мовчу, машина два місяці була у них! Вроді питань до роботи головки немає, але після ремонту маю деякі трудності при холодному пускові! Сказав їм що до ремонту такого не було, вони відповіли, що якщо хочу можуть продовжувати далі ремонт! Сили, грошей і нервів далі ремонтуватися там - не було!

  Ставлю оцінку плохо! Тому що таке враження склалося співставивши все до купи що мав в своєму досвіді співпраці з цим сервісом! ХУЖЕ НЕ БУВАЄ поставив би сервісу АТЛ, там взагалі люди не знають що роблять! Там мені і позривали в головці різьби!...

 • Рейтинг: 2.5 из 5 2.02.2015 Степан на бензопила
  Время визита: 2,02,2015

  Сегвис гавно, детали покупают на рынке и наценивают в 2 раза, если на рынке она стоит 200 гр то в BOSH будет все 350 -400 гр говорят мол фирменная, за работу обдирают в тридорога, на счет строков врут мне сорвали две поездки, и не пускают наблюдать за работой мастера , в отличии от других сто видно мастера хорошие , никому не советую туда ехать хотите выбросить деньги на ветер, тогда вам в BOSH сервис. Там вас облапошут и за мелкую работу сдерут как за замену двигателя.
  СТЫД И СРАМ! ЛЮДИ НЕ ОБСЛУЖИВАЙТЕСЬ ТАМ ОБМАНУТ

 • Рейтинг: 2.5 из 5 7.07.2014 Павел на джили
  Время визита: весна 20014

  то-1. просто замена масла... 500 грн... в итоге масло потекло. снял защиту, незакручен масляный фильтр... позвонил на поддержку,начали расказывать о дефектных фильтрах и т.д. короче накосячили а признать свою вину смелости не хватает.. теперь вопрос. А что если эти горе бошовцы полезут что-то ремонтировать? я на своей машине проверять не готов. и никому не советую.

Показано 25 из 31 отзывов

Добавить отзыв

Все Сто