Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 4.5 из 5 Средняя оценка 4.5 по 99 отзывам

СТО Автосервіс «Pro-СТО»

Заказать VIP-размещение

Описание

Автосервіс «Pro-СТО» — якісний автосервіс у Львові, де фахово й оперативно вирішать великий перелік проблем, що стосуються ремонту й обслуговування вашого автомобіля. Ми обслуговуємо легкові автомобілі та мікроавтобуси до 3,5 тони. Кількість наших спеціалістів постійно зростає, на сьогоднішній момент з нами в команді 27 професіоналів своєї справи. Також нас є свій склад де можна замовити нові автомобільні запчастини та розхідні матеріали.

Наші переваги: швидке обслуговування, доступні ціни, щедрі знижки та високий рівень професіоналізму.

Наші послуги:

- обслуговування та діагностика авто
- ремонт ходової частини
- заміна ГРМ, мастил та фільтрів
- автоелектрик та комп'ютерна діагностика
- чіп-тюнінг та відключення сажевих фільтрів
- ремонт ходової
- ремонт двигуна
- заміна двигуна та АКПП, МКПП
- ремонт гальмівної та рульової системи
- ремонт стартера, генератора, та рульвої рейки
- вирізання каталізатора ремонт вихлопної системи
- розвал сходження 3D
- шиномонтаж
- ремонт та заправка системи кондиціювання
- зварювальні послуги

З повагою, Адміністрація автосервісу «Pro-СТО»

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Автосервіс «Pro-СТО»

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 4.5 из 5 24.10.2020 василь

  в рекламі пишуть без черг а по факту запис через два тижні(

 • Рейтинг: 4.5 из 5 14.10.2020 Іван Воскобійник на Ford Fiesta
  Время визита: 13,10

  Вперше побував на обслуговуванні в цьому сто. Скористався послугами по ремонту гальм, а також здійснили заміну ременя ГРМ. Задоволений якістю та швидкістю виконаних робіт. Дійсно кваліфіковані спеціалісти, які викликають довіру. Надалі буду обслуговувати своє авто тільки тут.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 11.10.2020 Богдан

  Мені подобається сервіс, толкові майстри. Неодноразово приходилося звертатися, все професійно та відповідально. У пятницю забрав своє авто з сервісу, ремонтували паливну систему(форсунки ТНВД промивка паливної зі зняттям бака). Ремонтом задоволений!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.10.2020 Денис

  Рульова рейка потребувала термінового ремонту, але місць небуло, записали аж через тиждень. До виконання робiт, притензiй не має. Прийшлось трохи почекати. Саме тому моя оцінка 4.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 1.10.2020 Алекс

  Швидкість виконання робіт та якість, мене повністю задовольнили. Подобається все, від дзвінка до готової послуги, швидко, якісно, культурно.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 27.09.2020 Ігор на Mitsubishi Pajero Sport
  Время визита: 25,09

  Ставлю найвищу оцінку, як по відношенню до клієнтів, так і за якість виконання робіт. Раніше обслуговував своє авто в іншому місці, але коли зіткнувся з проблемою не з першого разу знайшов місце, де мені допоможуть. В PRO-сто вирішили мою проблему. Тут і обладнання і всі спец інструменти. Так що всім раджу!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 25.09.2020 Ярослав Скрипник

  По якості ремонту нарікань немає, але ж по срокам трішки не вписались. Тому моя оцінка знижена.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 20.09.2020 Стас

  Звертався по рекомендації товариша, лишився задоволений. Оперативно знайшли причину несправності, швидко її усунули, все по справі! Якісний ремонт. Тверда п’ятірка за обслуговування.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 16.09.2020 Діма

  Варіанти економії в плані ходової не розглядаю. Заїхав до хлопців у Сервіс на діагностику ходової, як я і припускав багато чого потрібно поміняти. Робота майстрів як завжи без нарікань, швидко, якісно, надійно. Задоволений. Раджу заїхати та на своєму досвіді переконатися!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 14.09.2020 Олексій

  Рівень обслуговування, ціни та підготовка фахівців на вищому рівні. Ставлять правильний діагноз і ремонтують тільки те, що необхідно. Нічого зайвого не нав'язують.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 9.09.2020 Гліб

  Перед купівлею авто звертався за для повної діагностики. Мене завджи насторожують продавці, які дуже густо розмовляють. Вирішив звернутися в автосервіс Pro-СТО і ні грама не жалкую. Дуже задоволений результатом, розказали все як є, всі недоліки та розвіяли міфи перекупів.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 3.09.2020 Андрій

  Звертався на СТО для заправки кондиціонеру. Обслужили вчасно, нарікань немає, все як і має бути. Пунктуальні, я по телефону записався на час і коли приїхав, то мені не довелося чекати, відразу взялися до роботи. Я задоволений.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 2.09.2020 Мішаня на BMW X3
  Время визита: 02,09,2020

  Подобається пунктуальність, я завжди записуюсь у телефонному режимі і коли приїзджаю, то мене завжди чекають. Відразу забирають авто у роботу. Довіряю майстрам, обсуговують на данному СТО вже не перший рік і не перше авто. Сучасне обладнання, а також толкові майстри.
  Бажаю процвітання, а також вдячних клієнтів!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 1.09.2020 Артур

  Коротко про сервіс: швидко, якісно та з гумором. Вирішили проблему з гальмівною системою. Роботу виконали відносно швидко та якісно.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 1.09.2020 Руслан на Соната

  На цьому СТО був неодноразово. Всі хлопці фахівці! Працюють грамотно і акуратно. Переробляти після них не доводилося! ТО та ходову тільки до них. І головне - зайвого ніколи не навертають! Роблять в термін і якісно.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 29.08.2020 Оксана на Skoda Fabia

  Гарне обслуговування, приємно мати справу. Своєчасне виконання робіт. Після візиту до вас є приємна впевненість в своєму авто. Виконали все у встановлений час. Величезне спасибі. Всім рекомендую!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 28.08.2020 Нікіта на Toyota Camry

  Надійність і впевненість в якості робіт. Так як доводилося стикатися з хлопцями не один раз і з різних причин, вони повністю виправдали всі очікування. Відмінний підхід до клієнта, лояльність цін і звичайно ж якісна робота. Не малу роль відіграє широкий спектр послуг.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 27.08.2020 Юрій

  Чітке розуміння вартості ремонту. Хлопці завжди зорієнтують по вартості і без нав'язування зайвих послуг. Я задоволений ремонтом і сервісом. Одного разу звернувся за рекомендацією, а тепер і сам рекомендую. Хороші фахівці, сучасне обладнання, якісний ремонт і обслуговування.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 26.08.2020 Сергій Барило

  За результатами ТО я більш ніж задоволений. Співробітники сервісу приємні і компетентні, все обговорюють і пояснюють. Видали необхідні документи і чеки. Спілкувалися доступною мовою і відповіли на всі питання, що мене цікавили. Зручне місце розташування. Ціна на послуги, більш ніж адекватна.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 25.08.2020 Генадій на Hyundai Sonata
  Время визита: На тому тижні

  Одне із кращих СТО у місті. Чітка діагностика, та виявлення несправності. Декілька разів звертався за допомогою, завжди все на вищому рівні. Свою справу знають, завжди на позитивні. Хороші гарантійні умови.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 23.08.2020 Роман на Volkswagen Jetta
  Время визита: 21.08.2020

  Подобатися те, що завжди роботу виконують в терміни і якiсно, не доводиться до них приїжджати після щось докручувати і переробляти. Цінник адекватной, як i повинен бути у нормальних СТО. Нiчого зайвого не навiшують. Якiсне обладнання, толковi майстри.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 20.08.2020 Артем на Ford Mondeo
  Время визита: сьогодні

  Сьогодні забрав своє авто з сервісу. Перш за все, хотілось би відмітити видержання сроків ремонту. Як пообіцяли, так і зробили. Сервіс має дуже широкий спектр послуг. І це не може не радувати. Пригнав машину і все необхідне в одному місці зробили. Робили заміну подушки двигуна, дозаправили кондиціонер, та замінили трубки, а також технічне обслуговування, масла, фільтри. Задоволений.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 19.08.2020 Ярослав

  Адекватні хлопці, за термінами завжди все впорядку. За ціною не можу сказати, що дешево, ціни не самі низькі, але сервіс того вартий. Що стосується якості виконання робіт, я завжди впевнений, що після них не буде ніяких несподіванок. Перевірені часом!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 18.08.2020 Ігор на Mitsubishi Lancer

  Вдячний за якісне обслуговування. Вийшов з ладу гідропідсилювач, хлопці запропонували варіанти вирішення питання. Зробили заміну швидко та якісно. Дали гарантію. Від душі рекомендую. Прекрасне відношення до клієнта та профессіоналізм гарантовано.Я залишився задоволеним на 100%.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 16.08.2020 Віктор на Skoda Octavia

  Поки все добре, був 2 рази, все пояснили чітко, не навішавши зайвих послуг, все чітко зробили, цінник нормальний, не завищений. Нарікань немає. Ходовку пребрали на відмінно, ТО теж тут.

Показано 25 из 99 отзывов

Добавить отзыв

Все Сто