Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 2.0 из 5 Средняя оценка 2.0 по 1 отзыву

СТО AIRPAD

Заказать VIP-размещение

Описание

Компанія «AirPad» створена в 2015 році і на сьогоднішній день є однією з лідерів у сфері сервісу і технічного обслуговування пневмопідвісок таких марок автомобілів як: Mersedes, Audi, BMW, Toyota, Lexus, Volkswagen, Porsche та багатьох інших.
Високий професіоналізм співробітників, поступове впровадження нових технологій діагностики та ремонту пневмопідвіски, а так само постійні інвестиції у «майбутнє» компанії та індивідуальний підхід до кожного клієнта, роблять нашу компанію надійною для клієнтів.
Постійна наявність запчастин і оперативність роботи працівників дозволяє максимально прискорити процес обслуговування, роблячи його якісно швидким і вигідним для клієнтів нашого сервісу.
Наші майстри постійно проходять курси підвищення кваліфікації, всі співробітники мають багаторічний досвід роботи з пневмопідвіскою різних марок автомобілів.
Наші цінності
Кожен задоволений клієнт — рекомендація НОВИМ клієнтам!

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к AIRPAD

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.0 из 5 31.05.2018 Анатолий на Mercedes s500
  Время визита: 10 апреля 2018

  покупал компрессор для с класса и задние стойки, поездил на них неделю, потом машина на пузе. по гарантии заменил стойки ... хватило на месяц их. больше не хочу иметь с ними дело.

  1.06.2018 ответ автосервиса (Михайло Володимирович (Директор))

  Доброго дня, Анатолій.
  Дякуємо за інформацію.
  Продукція та послуги, які ми надаємо, супроводжується гарантією.
  Просимо вказати серійний номер виробу, який зазаначений у гарантійному талоні та дубльований на самому виробі, оскільки, на даному етапі, ми не знаходимо у нашій системі інформацію про гарантійний випадок.
  Ця інформація допоможе нам встановити причину виникнення проблеми та виконати взяті на себе зобов'язання.

  Будемо вдячні за допомогу!

Добавить отзыв

Все Сто