Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 3.5 из 5 Средняя оценка 3.5 по 4 отзывам

СТО Сажевик

Заказать VIP-размещение

Описание

З понеділка по п'ятницю з10 до 20год

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Сажевик

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 3.5 из 5 13.12.2019 Ярослав на VOLVO
  Время визита: 3.12.2019

  Другий раз користуюся послугами цього СТО. Перший раз був у квітні 2019 року - видалення сажового фільтра. Після спілкування з Сергієм переконався, що люди підходять до справи з роумінням діла. Видалили фізично протягом 2,5годин, програмно протягом 1години. Зауважу, що програмно видаляти довелося з втручанням в плату. Дуже переживав аби все пройшло добре і не помилився. По сьогоднішній день жодних ньюансів повязаних з втручання у "мізки" немає.
  Вдруге приїхав з проблемою по вентилятору кліматичної установки не підходив "+" до вентилятора після запобіжника. Приїхав на визначену годину, однак довелося чекати тому, що була незакінчена попередня машина. Розуміючи той факт, що діагностика електрики є з однієї сторони "лотереєю" а з другої сторони, інколи, за 2хв не вирішується, домовилися з Наталею, що перетелефонує наступного дня коли Сергій закіничть роботи. Так і відбулося, Зателефонували, приїхав на пошук та усунення моєї несправності було витрачено 5хв. Правда відзначу, що приїхав уже зі знятим пластиком і доступ до проводки був максимально-можливо відкритим для Сергія. Доречі кваліфікація Сергія є на досить великому рівні, людина свою роботу знає та якісно її виконує, а крім цього є просто приємною людиною у спілкуванні у якої можна запитати питання і отримати відповідь, на відміну від де-яких інших СТО де відповідь на питання по темі проблеми отримати НЕМОЖЛИВО.

 • Рейтинг: 3.5 из 5 5.12.2019 Михайло на Mercedes
  Время визита: 03.12.2019

  А я до Сергія вже п'ятий рік приїзджаю,зі всіма своїми машинами.Краще за нього у Львові поки нікого не знайшов.Завжди кваліфікований підхід.Мені колись мого Опеля ніхто зробити не міг,куди я тільки не звертався,офіціали тільки встигали міняти запчастини,і тільки він мені поремонтував блок управління..

 • Рейтинг: 3.5 из 5 13.11.2019 Андрій на фольцваген
  Время визита: 12 листопада 2019р

  Обізджайте 10-тою цей сервіс просто тупий розвод на гроші причину не усувають а думають як з тебе побільше урвати якщо ти попав туди приіхав програмно видалити вугільний фільтр цілий день промурижили на вечір Наташа сказала залишати автомобіль для заміни проводки скільки це коштує невідомо !!! Відмовився надругий день зробив за пів години неміняючи ніякоі проводки плюс непопідключали датчики !!!

 • Рейтинг: 3.5 из 5 16.06.2019 Юрий на Фольксваген
  Время визита: 02.06.2019

  Наглий обман, розвод на гроші.
  Власниця ,Наташа- найбрехливіша із всіх !!

Добавить отзыв

Все Сто