Автосервисы Черновцов. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайтуРейтинг: 2.0 из 5 Средняя оценка 2.0 по 1 отзыву

СТО Авто Трейд

Заказать VIP-размещение

Описание

ДИАГНОСТИКА АВТОМОБИЛЕЙ MITSUBISHI ОРИГИНАЛЬНЫМ СКАНЕРОМ !!!

В НАЛИЧИИ АВТОЗАПЧАСТИ ДЛЯ РЕМОНТА ВСЕХ ИНОМАРОК !!!

Розвол схождения 350-450грн
Диагностика, електрооборудования 200-300грн
Диагностика ходовой 100грн
Замена воздушного фильтра 50-150грн
Замена рулевой тяги 200грн

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Авто Трейд

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.0 из 5 4.04.2022 Дмитро на Mitsubishi
  Время визита: 04.04.2022


  Дуже не рекомендую дане СТО. Ціна по факту не відповідає заявленому. Знайшов це СТО в інтернеті через Google, прочитав відгуки, зупинив свій вибір на ньому, зайшов на сайт, знайшов додатково інформацію, що обслуговують авто марки Mitsubishi, зателефонував менеджеру, на питання скільки коштує заміна опори двигуна на мій автомобіль мені чітко відповів 350грн. Через два дні зателефонував, записали в цей же день, приїхав, черги не було. Роботу виконали аж за ДВІ години з перервами на чай та поговорити, для себе зробив висновок, що майстер на даному авто проводить таку роботу перший раз (до майстра претензій немає). Після виконання робіт менеджер озвучує ціну 600 ГРН!!!! На питання чому так, відповідь " ну ви ж бачили скільки там роботи" (нагадую, звичайна заміна опори двигуна). Після мого обурення, скинули ціну на 500. Висновок, вимагайте прайс з цінами на послуги, до початку робіт, не довіряйте словам менеджера даного СТО.

  6.04.2022 ответ автосервиса ()

  Шановний Дмитро дякуємо за те, що поділились своїм відгуком. Так, підтверджую, що заміна подушки ДВС коштує від 350 грн., але точну ціну заміни подушки можна було б сформувати після огляду Вашого автомобіля. Вартість заміни збільшилась у зв’язку з тим, що довелось знімати підрамник двигуна.
  У зв’язку з непорозумінням, яке склалося, повідомляємо, що ринкова вартість даної послуги становить вдвічі вище ніж Ви оплатили.
  З повагою до Вас. Надіємось на Ваше розуміння.

Добавить отзыв

Все Сто