Автосервисы Житомира. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайтуРейтинг: 1.0 из 5 Средняя оценка 1.0 по 1 отзыву

СТО ''Авто лайн''

Заказать VIP-размещение

Описание

Автоателье Бердичева "Авто лайн" - профессиональное переоборудование микроавтобусов, перетяжка салона, шумоизолция автомобиля, подсветка салона. Мы стремимся обеспечить максимально удобные и выгодные условия сотрудничества. Коллектив нашего авто ателье имеют высокую квалификацию и многолетний практический опыт. Сотрудничество с нами - это качество, надёжность и стиль! Наши работы говорят за нас.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к ''Авто лайн''

Добавить отзыв

  • Рейтинг: 1.0 из 5 2.08.2014 Євген на Peugeot Expert 1998
    Время визита: 6 Серпня 2012

    Я приїхав з Нового Роздолу - приблизно 500 км в одну сторону. Не раджу туди нікому їхати. Проблеми почались через 4 місяці. спочатку почорніли всі місця на тканині де було заклеєно отвори кузова. Тобто ці отвори повинні бути проклеєні армованим скотчом. цього ніхто не зробив. отвори для демонтажу стопів також були заклеєні тканиною замість заглушок. Замість того щоб використати фанеру всі карти були виготовлені з тирсоплити, яка нагадує пресований папір. протягом року всі карти покрутило. Також до року часу почали катастрофічно протікати вікна всі окрім вікна на розсувній дверці. При демонтажі скла з автомобіля виявилось, що всі ці вікна тримались лише в кутах. Тобто не було проблем їх здемонтувати. ще поїздив би місяць - два і погубив би по дорозі.Можливо так співпало, але в той день коли обшивали мій пижик, то електрика не було. тобто прийшлося кидати самому всі провода. А ще виходило так, що за кожен прокладений кабель звучала ціна космічна - 10 баксів( порахуйте провода на підсилювач, сабвуфер, задні динаміки, провода на телевізор і це за умови наявності моїх проводів). Розсувні двері були намонтовані так, що прийшлось підмальовувати дверний пройом. Тобто при закриванні бокові двері зачіпали кут пройому. А ще на монтажі готових чохлів на сидіння працює такий єхидний тіп, який завжди казав що за отакуто ціну має бути отак, але можна зробити краще за додаткові пару бутилок пива (грошей він не хотів брати, бо казав що йому шкода натягувати людей на гроші. тепер я добре зрозумів що він мав на увазі).
    Я думаю, що той хто поїхав туди перший раз зробив його останнім разом. Я нікому не рекомендую цей СТО. Люди, не ведіться на смачну ціну.

Добавить отзыв

Все Сто