Автосервисы Ивано-Франковска. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 1.0 из 5 Средняя оценка 1.0 по 1 отзыву

СТО Fiat

Заказать VIP-размещение

Описание

Развитая сеть автосалонов и СТО позволяет нам из года в год увеличивать продажи, и на высоком уровне осуществлять гарантийное и послегарантийное обслуживание автомобилей концерна FIAT.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Fiat

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 1.0 из 5 14.07.2017 Андрій на Fiat Punto
  Время визита: 12.07.17

  Жахлива станція техобслуговування!
  Ніколи і нікому її не порекомендую!
  .
  Нещодавно заїхав до них щоб зробити повну діагностику автомобіля проте не склалося!(((
  Перше що мене вразило це те що вони не змогли зробити комп'ютерну діагностику двигуна бо комп'ютер не побачить мою машину.( Хоча як "не побачить" ? якщо я на фіаті заїжджаю на їхній офіційний сервіс то вони зобов'язані мати ПО до всіх моделей авто!!!)
  Друге було те як вони робили діагностику ходової. 2 хвилини походили під машиною і пішли в офіс. Згодом вийшов майстер і сказав:"Я вам там написав, що треба зробити." Все!!!!! ( Без жодних запитань по роботі авто, без пояснень під час огляду, що в машині не так і т.д.)
  І третє і найцікавіше було коли я зайшов до них у офіс. Список робіт був написаний на шматку листочка А4, від руки, почерком який майже не читається! 😂 На запитання до оператора скільки коштують запчастини і ремонт прозвучала прям геніальна відповідь:"В мене зараз багато роботи тому можу сказати лишень приблизно!" Після цього він "приблизно" написав вартість деталей і сказав, що з мене 100 гривень за огляд.
  Отже висновоки з цієї історії робіть самі а я туди більше не поїду!!!

Добавить отзыв

Все Сто