Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 3.5 из 5 Средняя оценка 3.5 по 5 отзывам

СТО Autoclimat

Заказать VIP-размещение

Описание

Наше підприємство працює на ринку більше 10 років. Надаємо різноманітні послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобільних систем кондиціонування на Західній Україні. Являємось дистриб`ютором виробника компресорів Sanden в Україні. У нас працюють висококваліфіковані працівники, які здійснюють професійне обслуговування та ремонт автокондиціонерів. Надають консультації з питань експлуатації кондиціонерів. Колектив \\\\\\\"Автоклімату\\\\\\\" цінує час і кошти клієнтів, тому ми працюємо оперативно та надійно. Підприємство здійснює: Ремонтно-відновлювальні роботи: -Алюмінієвих трубопроводів-Радіаторів -Різьбових з`єднань -Наконечників -Сервісних портів -Шлангів АС -Компресорів АС -Заміна підшипників компресора АС -Відновлення шківів компресора АС -Відновлення електромагнітних котушок компресора АС -Заміна фільтрів салону -Промивка системи кондиціонера -Антибактеріальна обробка системи кондиціонера -Заміна комплектуючих АС Продаж:-Запасних частин -Компресорів АС (нових та б/в) -Розхідних матеріалів -Обладнання -ІнструментуМи забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників.На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Autoclimat

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 3.5 из 5 25.04.2018 Андрій на Октавія А5
  Время визита: 24.04.2018

  Не рекомендую цей сервіс. Там конвеєр заправки, 5 хв - 600 грн., давай наступний. Пропускає пробка - заміна радіатора. Кажу, може відкрутити пробку (машина Октавія А5 - там часто така проблема) - каже попробуй відкрутити сам. А вона в 2 секунди відкручується. На Луганській під мостом нормальні хлопці - зразу сказали, яка проблема, резинку на тій пробці поміняли за 30 грн., задули фреоном, по моїх підрахунках з рекомендацій Шевченка 311 зекономив 100 дол. мінімум.

 • Рейтинг: 3.5 из 5 13.11.2017 Андрій на Рено Меган
  Время визита: 22.07.2017

  Ремонтував кондиціонер в літку. Швидко найшли місце утечки фреону, устранили запаявши трубку та дали гарантію на пайку. Заправили кондиціонер і все відмінно працює. Роботою задоволений, швидко, якісно та не дорого! Рекомендую професіоналів в своїй справі!

 • Рейтинг: 3.5 из 5 28.06.2017 Клієнт
  Время визита: Летом 2017

  Може хлопці в чомусь і професіонали, але не сказав би що привітні.
  Той що мені заправляв - взагалі кожне слово витягувати треба було. А повною діагностикою і не пахло: нашвидкоруч поміряли тиск у системі кондиціонера, залили фарбу. А датчики тиску? Відразу почали заливати фріон... Компресор не запустився. Сказали треба до електрика звернутися, хоча самі стверджують, що ремонтують.
  А гроші за заправку взяли, хоча цього перевірити через несправність кондиціонера не вдастся.

 • Рейтинг: 3.5 из 5 7.08.2015 Назарий на VW Caddy
  Время визита: 06/08/2015

  Був у них на сервісі 06.08.2015 VW Caddy. Хлопці привітні. Був неприємний запах в салоні від кондиціонера, слабо дув холодним повітрям. Роботою дуже задоволений, перевірили тиск в системі (фреоном не заправляли, оскільки за їхніми словами цього робити не потрібно мені було), зробили антибацильну обробку, замінили фільтр салону і порадили промити на мойці радіатор. Все зробив по рекомендації. Запах в салоні пропав, швидше салон почав охолоджуватись. За роботу і пораду взяли на стільки дешево, що я навіть на таке не сподівався )))) . Дуже Вам дякую (і від імені червоного Каддіка ))) ). Всім рекомендую.
  Мій e-mail: [email protected]

 • Рейтинг: 3.5 из 5 27.03.2012 Ігор на Опель АстраG
  Время визита: 23.03.2012

  Хлопці професіонали! Порекомендував їх мені мій друг, якому вони паяли радіатор,то він був довольний, що якісно та швико все зробили.А у мене був заклинивший підшипник на компресорі і як виявилось що згорів магніт. То вони розкомплектували компресор, замінили те що згоріло та замінили підшипник.В них великий склад запчастин.Роботою задоволений на всі 100%,оперативно та недорого.

  27.03.2012 ответ автосервиса ()

  Дякуємо.

Добавить отзыв

Все Сто