Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Внимание!
Автосервис помещен в архив. Информация может быть не актуальна.
Рейтинг: 2.0 из 5 Средняя оценка 2.0 по 12 отзывам

СТО Компанія "Сервіс-Центр"

Заказать VIP-размещение

Описание

Офіційний сервіс а\м SsangYong
Обслуговування та ремонт автомобілів всіх марок

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Компанія "Сервіс-Центр"

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.0 из 5 6.06.2017 Николай на Мерседес

  Працював на даному сервісі.
  Політика там така: розвести як ***!
  За керівництво я промовчу, бракує слів.
  Тепер за майстрів- це ті люди яким треба фіри в селі ремонтувати, а не автомобілі.Вони в SsangYong погано шарять, не кажучи вже про інші автівки.Народ, я реально в "шоці" з тої багадєльні.

 • Рейтинг: 2.0 из 5 13.12.2016 Антон на Audi
  Время визита: 9 12 2016

  Начальство собі такі ціни озвучюють, якби завтра мали закритись. Просто космічно.

 • Рейтинг: 2.0 из 5 1.03.2016 Злий клієнт на Хюндай
  Время визита: березень 2015

  Робив ТО авто 2006р.в. перед купівлею , директор (чи то завідуючий) та майстри сказали, що придертися нема до чого, авто в стані нового. Як виявилось згодом автомобіль битий, фарбований (причому досить грубо), ходова поварена, коробка погано працює. Розвели по повній, КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

 • Рейтинг: 2.0 из 5 24.01.2016 valery на ssang yong
  Время визита: 2013

  Відмовився від цієї "СТО" два роки тому. Замітив , що після кожного візиту до них виникала чергова неполадка з якою знову приїзжав до того ж "майстра" і попадав в "копійчину". Після зміни СТО машина перестала ламатися. Ось така "містика"...

 • Рейтинг: 2.0 из 5 22.09.2014 віктор на ссангйонг
  Время визита: літо2014

  Маю рекстон з 2008 року обслуговуюсь на цьому сервісі з першого дня після купівлі авто і машина їздить без проблем. добрий електрик на сервісі але трошки повільний......але зробив останній ремонт хоча виглядало що треба буде міняти проводку. робить без браку. рекомендую

 • Рейтинг: 2.0 из 5 27.05.2014 Олег на SsangYong
  Время визита: 2010

  Жахливий сервіс, з бидляцьким відношенням до клієнта.
  При купівлі авто SsangYong не провели повністю передпродажну підготовку.

  Пошкодили задню дверку під час перебування на сервісі(потім брехали, що то не вони і то так було)

  Відмовлялись визнавати, що в автомобілі є несправність тормозної системи( на іншому сервісі відремонтували за 100грн і по сьогоднішній день їздить)

 • Рейтинг: 2.0 из 5 22.01.2014 Роман на Ваз2109
  Время визита: январь 2014

  за замыну щыток ы втулок в Ваз 21093 стартера - набрили 200 грн, перед тим 260 грн за замыну пыдшипника та щыток генератора, а сам генератор б/в коштуэ 200грн - быльше туди не поиду ы другим не раджу, цыни - космос.

 • Рейтинг: 2.0 из 5 29.10.2013 Сергій на Ауді
  Время визита: осінь 2013

  Доброго дня пане Назаре Зафійовський!
  Я справді був у Вас та хочу Вас запевнити, що дійсно Вашими майстрами проводився ремонт (заміна) генератора та стартера за що взято завищену оплату, але на жаль документів про надані послуги Вашого автосервсу не зберіг. Тому, згадати коли точно я був на Вашому СТО не можу, а з врахуванням того що Ваша база обліку зберігає дані про надані послуги лише в межах місяця, уточнити дату мого візиту ні я ні Ви не зможемо, внаслідок цього Ваше бажання вияснити (підтвердити або спростувати даний факт) є беззмістовним.
  При цьому, хочу довести до Вашого відома, що документація з бухгалтерського обліку, відповідно до чинного законодавства, зберігається підприємствами та підприємцями не менше 3-ох років (за умови проведення ревізій і перевірок), або до моменту проведення таких контрольних заходів.
  Відсутність у Вас такої документації щераз засвідчує про недбале ставлення до своїх клієнтів та вказує на те що Ви не маєте жодного бажання вияснити це питання по суті (просто формально підходите до будь-якого негативного відгуку про Ваше СТО). При Вашому справжньому бажанні та серйозному відношенні і ставленні до Ваших клієнтів, Ви з легкістю могли би вияснити коли був даний ремонт. Якщо це так, я думаю що справа Вашої честі вияснити і вирішити дане питання та довести дану справу до логічного кінця. Тому бажаю Вам успіхів у вирішенні цієї проблеми та буду дуже вдячний Вам за це. Якщо виясните дану ситуацію, будьте ласкаві повдомте мене про результат, за що буду Вам щиро вдячний.
  Сергій на Ауді.

 • Рейтинг: 2.0 из 5 20.10.2013 Сергій на АУДІ
  Время визита: осінь 2013 року

  Ціни Вас приємно здивують - АЖ ЗАШКАЛЮЮТЬ ПРИ ОПЛАТІ!

  До Ауді привіз стартер завірили що підходить. Поставили, завели - не підійшов. Привіз другий стартер, за другою спробою вийшло. В рахунку вказали що стартер міняли два рази. За саму тільки роботу - два рази було відкручено та закручено по 2 болти і витягнуто та вставлено фішку від стартера - оплата 600 грн. (без вартості генератора). Вони "проффессіонали" будуть робити вам любе що вони хочуть або можуть а ви платіть і стільки ж раз скільки виходить.

  В Ауді поміняли замок зажигання за якихось 1,5 години. За роботу - відкручено та закручено чотири болтики - оплата 170 грн. (без вартості замка зажигання).

  Просто обминайте цих КРАХОБОРІВ !!!!!!!

  А якщо не вдається - то СТО Компанія "Сервіс-Центр" для VIP-ЛОХІВ завжди вас обслужить, навіть якщо її спеціалісти не орієнтуються як це зробити, але беруться за все - під час їхньої роботи побачите на свої очі.

  21.10.2013 ответ автосервиса (тех. координатор Назар Зафійовський)

  Доброго дня Сергію!

  Якщо Ви справді були у нас то зконтактуйте зі мною за телефоном 2454933 щоби уточнити дату Вашого візиту на нашу СТО. Згідно бази обліку протягом місяця у нас на станції не було подібного ремонту.

  З повагою,

 • Рейтинг: 2.0 из 5 1.08.2013 Олег Володимирович на Авео
  Время визита: 1 серпня 2013

  Хочу взнати ціни на ремонт,але додзвонитися неможливо по т.2989440.Керівництву: лінія має бути багатоканальна або добавте пару номерів.

  1.08.2013 ответ автосервиса (Сервіс Центр)

  Доброго дня!
  Пошук зателефонувати за тел. 2454933 завтра 2 серпня з 9:00

  Назар

 • Рейтинг: 2.0 из 5 28.03.2013 рома на шкода октавія
  Время визита: весна 2013

  Сервіс сподобався
  майстри професіонали
  якісне обслуговування

 • Рейтинг: 2.0 из 5 14.05.2012 Ярослав на toyota camry
  Время визита: лето 2009

  Типовий львівський автосервіс - навіть якщо ти постійний клієнт - рано чи пізно спробують об'єгорити...)))

  Увага!!! Масло тут часто переливають вище мітки на щупі і не зливають до кінця!!! Коротше - тре їх контролювати! А краще обминати майстра Василя і його напарника. Олесь менеджер - вроді нормальний.

Добавить отзыв

Все Сто