Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 4.0 из 5 Средняя оценка 4.0 по 55 отзывам

СТО Авто-студия Гараж 23

Заказать VIP-размещение

Описание

Авто-студия «Гараж 23» - это одна из первых и самых известных тюнинг-студий во Львове.

Имея огромный опыт сложных инсталляций, мы готовы воплотить в реальность практически любое, даже самое нестандартное желание нашего клиента. Наши сотрудники - это лучшие специалисты в своей области в Западной Украине, и это обеспечивает максимальное качество наших услуг.

Мы предлагаем нашим клиентам практически все виды тюнинга автомобиля:
• встроенная GPS-навигация
• адаптация и русификация американских авто
• автоакустика
• мультимедийные системы
• интерьер
• шумоизоляция
• защита авто антигравийной пленкой
• стайлинг авто пленками
• охранные системы
• автоэлектроника
• штатные автомагнитолы
• анти-радары и радар-детекторы
• комплексная подсветка авто
• установка ГБО
• тонировка

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Авто-студия Гараж 23

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 4.0 из 5 14.01.2020 ihor на golf 5
  Время визита: 13.01.2020

  замовляв сигналізацію на авто, купив у них сигналізацію СтарЛайн казали з джсм модулятором.Купив
  Записали на 6 січня , дзвоню 6 числа ,піднімають трубку не вкурсі за мене і хто кого записував.Переписали на 13 число.Приїхав встановлювати , віддав авто ,за годину дзвонять "ми вибачаємся, джсм модулятора в цій комплектації нема потрібно докупити( це ще 100 $ і робота 1000 грн)
  В двох словах роботою не задоволений ,купив не те що продавали ну і ставлення до клієнта ніяке.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 22.12.2019 олег на інфініті
  Время визита: лето 2019

  літом 2019 встановлював сигналізацію, через місяць почала глючити і самовільно блокувати машину, доводилось два рази користуватися евакуатором.. на мої претензії, поміняти по гарантії або вернутиикошти, категорично відмовилися.. в результаті сиггалку викинув їзджу без неї..не рекомендую ні в якому разі ..шахраї і бариги.!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 29.10.2019 Вася на Авто
  Время визита: Осень 2019

  Очень плохо. Цены завышены. Ставил сигналку поломали стеклоподъкмник.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 29.10.2019 Вася на Авто
  Время визита: Осень 2019

  Очень плохо. Цены завышены. Ставил сигналку поломали стеклоподъкмник.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 8.10.2019 Данило
  Время визита: 04-08 жовтня 2019

  записався на встановлення ГБО і заміну лінз за місяць дав завдаток обіцяли передзвонити поки сам не нагадався за день не згадали за мене привіз в інший день авто залиштв на 2 дні доробляли в остані години до 20 вечора
  Коли до нтх звернувся автоматичне світло працювало коректно коли вони запахали свої руки воно почало глючити діагностики щоб це виправити в них немає я так зрозумів
  стовно газу готуйтеся що ваше авто ім не підійде навіть якшо воно 2015 року з пробігом 50 тис км іноземного виробництва
  газ за 3 дні так і не змогли настроїти тому подумайте переше ніж до них іхати
  стосовно лінз а власне людина яка це встановлює єдина адекватна
  Зашиваються вони по рооботі через то що майстри приходять не вчасно і багато авто по гарантії
  і не компитетні майстри
  єдиний нориальний там один оптик
  а ставлення менеджера до вас таке що просто готуйтеся що на вас забють за то гарним поставленим голосом і тоном Як завжди ви перекладете вину на клієнта але це чесний відгук не задоволеного клiєнта а не купленого за пиво колєгі тому люди обходьте іх

 • Рейтинг: 4.0 из 5 5.09.2019 Павло на Mercedes Sprinter
  Время визита: 31.10.2018

  Встановили лінзи у фари! Швидко, якісно і з гарантією! Дуже задоволений! Окремо дякую майстру Володимиру за те що взявся за цю роботу , за його професійність та людяність!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 21.08.2019 Валерія на Мерседес
  Время визита: Серпень2019

  Першили сьогодні руль. Ми дуже розчарувались!! Зазори, нитки стирчать, шви грубі. Не рекомендуємо!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 30.05.2019 Дмитро на Renault Duster
  Время визита: 29.05.2019

  Приїхав поміняти "згорілу" камеру заднього огляду (яку вони ж і ставили раніше), попросив щоб був такий же максимально широкий кут як в минулої камери. Сказали, що буде зроблено.
  Повідомили, що вартість робіт 800 грн + камера 55 доларів. Окей, прийшов забирати, оплатив, думаю їхати, і бачу, що камера не відзеркалена (об'єкти, що ліворуч - відображаються праворуч). Сидить дуже криво відносно горизонту. Горизонтальний кут огляду навіть близько не 170, в кращому разі 110 градусів.
  Віддзеркалення картинки виправили, а далі чекали менеджера, щоб він мені вже на наступний день розповів що всім і так підходить, що він не має уявлення про кути огляду і як їх оцінити (і навіть не буде дивитись на результат). А те, що камера яку вони мені підібрали, продали і встановили виявилась не відповідною єдиній вимозі, якої я просив дотриматись (максимально широкий кут як і в минулій їх камері) - проблема будь-кого крім них, бо на їх коробочці (яку тре випросити і зачекати окремо, і з якої тре окремо просити заповнити гарантійний талон) написано "170 градусів" (всередині на вкладиші вказано про горизонтальний кут вже 110 градусів, але ж то нікого не цікавить).

  Запропонували доплатити їм ще 600 грн, щоб вони спробували таки встановити те, що вимагалось і було оплачено замість того, що зробили :)

  От така професійність, якість робіт та клієнтоорієнтованість.

  Стосовно того, що ніби то я просив поставити дешеву камеру - не було такого. Я просив тільки камеру з тим же кутом. Все. Це був основний критерій. Ваша згорівша камера теж була не з дешевого цінового діапазону. Те, що 55 доларів ціна +800 грн за заміну мене здивувала, це правда, втім я не просив змінювати на щось з вужчим кутом оскільки мене запевнили, що буде як стара, і ви встановили те, що самі мені запропонували.
  Вас в грошах ніхто не обмежував. Скільки озвучили - стільки відразу ж отримали, а я отримав тільки купу втраченого часу та ваші вигадки у відповідь.

  ПС: Власник намагається виставити клієнта ідіотом навіть у телефонній розмові. Не раджу мати справу.
  ППС: оскільки очікувати то на одне, то на інше в такому сервісі норма - пригадалось як став там свідком діалогу з клієнтом, якому на прохання зробити так, щоб "чек енжін" після їх робіт не світився пригрозили відключити лампочку ;)

  3.06.2019 ответ автосервиса (Юрій (керівник))

  Я вже Вам відповідав в гуглі і відповім тут.
  Вам поставили те що Ви хотіли і про що домовлялись.
  Якщо Вас не влаштувала якість обладнення, то без проблем Вам запропонували варіант с його заміною на дороще обладнення. Ви рахуєте, що ми маємо, це зробити бескоштовно. В нас інакша думка за цього приводу. Ми готові прийняти назад обладнення і зробити Вам знижку на роботи, Ви наполягаєте, що це має бути безкоштовно. Мені незрозумілі Ваші принципи.
  я сам часто замовляю послуги та товари і в таких ситуаціях при норомальному ставленні і готовності прийняти назад обладнення в мене б таких вимог як в Вас не було б.

  Про лампочку це смішно було. Навіщо писаті такий брєд. Треба було за нами ще в туалеті постежити, можливо почули б щось цікаве:)

 • Рейтинг: 4.0 из 5 12.04.2019 Олег на Vivaro
  Время визита: 02.04.19

  Вкрай некомпетентні люди.
  Співвідношення ціна/якість
  Рівень виконання роботи - гараж в дяді Васі.
  Ціну, за виконану роботу, назвали вищу, незважаючи на те, що ціна попередньо була узгоджена.
  Їхнє кредо, зробити як небудь, а зауваження клієнта це другорядне.
  Не рекомендую в жодному разі, час і гроші на вітер.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 30.01.2019 Арсеній на BMW e46
  Время визита: 29.01.2019

  Робив фари і тонування. Швидко і якісно, відношення на рівні, всім задоволений.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 11.01.2019 Володя на БМВ х5
  Время визита: 10.01.2019

  Приезжал на обклейку антигравийкой. Результатом более чем доволен.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 14.12.2018 Вікторія на BMW 3
  Время визита: 08.12.18

  Хочу подякувати електрикам, які встановлювали мені нову мультимедійну систему, не дуже в цьому розбираюсь, не жіноча справа це))) але вони мене вислухали, постарались зрозуміти(певно це було тяжко))) і усі моі побажання виконали.)

 • Рейтинг: 4.0 из 5 14.12.2018 Андрій на Неважливо
  Время визита: Жовтень 2018

  Сервіс я рекомендую, не так давно я був їхнім клієнтом.
  Хотів би просто порекомендувати більш професійне ставлення до клієнтів в коментаріяї. Я розумію, що часто це переходить на особисте, але впершу чергу,це робота, за яку так чи інакше люди платять гроші. І нерідко ставлення до Вас (навіть в більшості випадків) формується через Ваше вирішення конфліктних ситуацій. Мені не дуже приємно було читати більшість негативних коментарів і реакції на них. Я б дуже не хотів комусь вказувати чи бути неправильно зрозумілим, просто моє бачення зі сторони.
  І тому бажаю тільки позитиву і розвитку! Ви робите класний сервіс, і я повернусь і порекомендую, якщо буде така нагода. Дякую!
  PS: доречі, єдине що - акт виконаних робіт, нажаль не видали.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 3.12.2018 Виктор на Ауди а6
  Время визита: 29.11.2018

  Устанавливали мне на аудюху сигнализацию + автозапуск, очень порадовала оперативность ребят, за день все сделали, утром забрал)

 • Рейтинг: 4.0 из 5 20.11.2018 fedor на toyota camry
  Время визита: 07.11.2018

  Дуже задоволений перешивкою руля на Тойоті Камрі, зробили як просив, під оригінал) Також в них обклеював фари атігравійкою, тут теж все гуд зробили) Надалі планую працювати з Гараж23)

 • Рейтинг: 4.0 из 5 6.10.2018 Василь на VW Polo
  Время визита: 5.10.2018

  Заїжджав відносно заміни автомагнітоли на VW Polo.Працівник описав процес заміни як досить складний і як такий,що потребує замовлень додаткового блочка та застосування інших витратних матеріалів.Названа орієнтовна вартість роботи ВІД 800 грн + вартість витратних матеріалів,ітого навряд чи впишусь в 1000.Тільки що в іншому місці мені кваліфіковано встановили магнітолу.Тривалість роботи 15 хв.Дуже задоволеніий.Все працює.Ціна питання 150грн зі всім.Поведінку працівників вважаю за некомпетентність або спробою розвести клієнта на гроші(друге імовірніше).Ще хоча б був сервіс європейського рівня,але ж облізлий гараж.Нікому не рекомендую туди звертатись,принаймі на тему автоакустики.

  8.10.2018 ответ автосервиса (Юрій (керівник))

  Я не знаю хто Вам і за скільки зробив, та наскільки правдива Ваша інформація, але Вас ніхто ні до чого не змушує. В нас встановлення 2дін магнітоли коштує від 800 грн, якщо Вам не підходить - проходьте далі. Про адаптер Вам говорили, що "можливо" він буде потрібний, але без підключення ми нічого Вам не зможемо сказати.
  Про адекватність Вашого відгука говорить фраза "облізлий гараж". По-перше в нас зовсім не гараж, а бокс на 400 квадратних метрів. а по-друге - він зовсім не облізлий.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 25.09.2018 Роман на Тойота венза
  Время визита: 25.09.2018

  Хочу залишити коментар щодо якості роботи супер-фірми "Алло-гараж 24". Хто не обтягував шкірою кермо автомобіля повідомляю, що така робота здебільшого проводиться 4-5 годин. Сьогодні, за попередньою домовленістю та узгодженою годиною (о 9.00 год), залишив свій автомобіль (Тойота Венза). Замовлення прийняв хлопчик з кульчиком у вусі, який повинен був повідомити про закінчення роботи над замовленням. Об 14.30 год., не дочекавшись радісної інформації про закінчення роботи, я приїхав на фірму, думаючи, що мій автомобіль уже готовий або робота на завершенні. Та був "приємно" вражений, коли побачив, що там "кінь ще не валявся". На запитання "Навіщо я приїхав о 9.00 год.?" хлопчик із прикрасою у вусі відповів, що запише мене на четвер. Бачучи моє невдоволення, хлопчик запропнував мені "скидочку". Напевно, цей юнак не розуміє, що його скидочка не перекриє й хвилини мого втраченого часу. Тому, рекомендую всім, кому немає чим зайнятися і де "вбити"свій час відвідати супер-пупер фірму "Алло Гараж - 24", а хлопчик Вам зробить кльову знижку! Не пропустіть свій шанс!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 22.09.2018 Анатолій на Фіат скудо
  Время визита: 18.09.2018

  Ставили биксенони на Фіат скудо.Швидко та якісно.Сергію благо дарочка.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 5.07.2018 Василь на сузуки
  Время визита: 03.07ю18

  хороший сервіс! підібрали та поставили магнітолу, показали як користуватися. Хлопцям дякую!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 3.07.2018 Юрій
  Время визита: 28.06.2018

  Призначили роботу на святковий день. Не передзвонили.
  Ціну назвали, а потім сказали, що послуга буде коштувати вдвічі дорожче. По телефону сказали "Повернем завдаток. Їдьте на інший сервіс"
  Не рекомендую.

  Дополнение от 04.07.2018:
  Я зрозумів слова вашого працівника буквально. Говорилось ще про додаткові роботи на весь день і повна сума була названа 2000 чи менше.
  Якщо поліровка и поклейка 1400 - то за все інше 600? Включаючи тестування проводки та потенційну розбірку панелі?

  Роботу зробили хлопці, які випадково зайшли за інструментом. Плівки був останній шматочок, якого ледве вистачило. Були б фари ширші - не зробили б і того.

  Пропозиція повернути завдаток і йти в інше місце звучить відкритим хамством.

  Я до вас більше не приїду і всім, кого знаю, буду радити обходити десятою дорогою.

  4.07.2018 ответ автосервиса (Юрій (керівник))

  Добрий день!
  Так дійсно в нашій країні так багато вихідних, що ми помилково записали Вас на вихідний день. Це наша провина.
  Але ми зробили Вам більшу частину робіт в той самий день.
  Що стосується ціни, то Ви мабуть розумієте речі так як Ви хочете. Ми Вам називали ціну полірування 600 грн, та антигравійна плівка 800 грн. По незрозумілих причинах ви чомусь подумали, що 800 грн це ціна антигравійної плівки разом з поліруванням. Нашої вини в тому нема, що ви розумієте прості речі так як Вам вигідно.

 • Рейтинг: 4.0 из 5 2.07.2018 Герман на форд
  Время визита: 26.07.18

  Спасибо, парни вышли в выходной день и сделали мне машину, молодцы! обращайтесь смело

 • Рейтинг: 4.0 из 5 4.06.2018 Аліна на Опель
  Время визита: 1 червня

  Советую!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 22.05.2018 Tоля на Опель
  Время визита: 19 мая

  Приехал сюда для тюнинга аккустики. За 2 дня сделали. Полностью сами все заказали, сами все поставили. Цена-качество идеальное, очень доволен звуком!!!!
  Отдельный респект мастеру Вове!!!!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 15.05.2018 Taras на Bmw
  Время визита: 14.05.18

  записався затоннувати авто на понеділок
  приїхав в 9 ранку
  забрав машинку в 13-00
  поклеїли гарно, сказали через неділю приїхати на контрольний огляд.
  я задоволений
  ціна-якість за тоннування супер!

 • Рейтинг: 4.0 из 5 11.05.2018 Рустам на suzuki sx4
  Время визита: май 2018

  Тонування швидко та якісно!!

Показано 25 из 55 отзывов

Добавить отзыв

Все Сто