Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

search_iconПоиск по сайту     
Рейтинг: 2.5 из 5 Средняя оценка 2.5 по 5 отзывам

СТО Арія Моторс

Заказать VIP-размещение
 • Адрес: г. Львов, ул. Городоцкая, 306
 • Телефон: +38 (032) 232-35-00

  При звонке или визите, сообщите, что вы нашли информацию на сайте Все СТО. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.

 • Веб-сайт: http://www.bmwlviv.com/
 • Специализируется на обслуживании: BMW
 • Виды работ для всех марок:

Описание

Официальный сервисный центр BMW во Львове и области.

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Арія Моторс

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 2.5 из 5 15.02.2021 Мар`яна на X5 s X6
  Время визита: з 2015 по 2020р

  Обслуговували 2 машини, куплені у них же: X5 і X6. Враження від сервісу просто жахливе - так нахабно нас не обдурювали ще на жодному сервісі.
  Передпродажна підготовка - то тільки назва: забравши машину з салону виявилося, що колеса як і були на лафеті з тиском 3,0 так і залишилися. Ніхто до авто навіть не дивився.
  Підхід до ремонту доволі "своєрідний": після стуку в ходовій на X5, по закінченні гарантії, при огляді авто, написали цілий список запчастин, які , на їх думку, підлягають заміні.Це були і рульові тяги і всі ричаги і навіть рульова рейка. (казали, будемо міняти і дивитися по ходу, що стукає). В результаті на іншому сервісі за 15 хв одразу виявили поломку ричагів і одразу й відремонтували .
  Постійно брешуть, що необхідно міняти якісь запчастини, а по-факту виявляється, що вони в абсолютно нормальному стані. Так на першій заміні гальмівних колодок "вчухали" мені заміну "блінів" ( і це на 30 тис!!) (Зняті запчастини звичайно ж не віддали), а наступні "бліни" проходили більше 60тис. Іншого разу рівень нахабства просто зашкалив: при скарзі на скошене кермо на гарантійному авто ( причина була в погано поставлених колесах) заявили, що користуватися автомобілем не рекомендовано, розвал зробити неможливо і необхідно міняти цапфу. Хочу зауважити, що при цьому вони "випадково" не побачили розбиті ричаги, які згідно гарантії , підлягають заміні.( І це при тому, що їх знімали і підставляли нові) Проте, заїхавши на інший офіційний сервіс сталося "чудо" і розвал абсолютно нормально зробився, ричаги по-гарантії помінялися, а страховий експерт, якого викликали, бо Арія моторс заявляла, що цапфа була зігнута внаслідок сильного удару, а значить страхового випадку, абсолютно нормальна і неушкоджена.
  Найогидніше в Арії моторс те, що весь цей обман здійснюється з мовчазної згоди керівництва і власника, а усі ці хвалебні відгука на сайтах не що інше , як робота того ж сервісу.( всі негативні відгуки просто блокуються і не висвічуються)
  Отож, Арія моторс -це останнє місце, куди б я рекомендувала везти своє авто. І купувати теж.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 29.04.2020 Петро на Honda
  Время визита: Весною 2020

  На фірмі як вже Було написано професор Грисюк Олександр то та ще гнида. Має коханок цілу низку, а жінка його нічого не знає, притворяється. Хабарі бере. Машини побиті красить і продаємо за нові.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 24.08.2018 Орест на Хонда
  Время визита: липень 2018

  Пропонують непотрібну роботу, яку не пропонують в Києві(не подумайте, що Арія-Моторс краще знає Хонду за Дніпро Мотор чи Лев), ціни високі(знову порівнюючи з Києвом, частина робіт навіть дорожче), діагностюють лишнє - все би міняли, пропонують знижку від завищеної суми. Робив повну діагностику.

 • Рейтинг: 2.5 из 5 5.06.2015 Роман на BMW E36
  Время визита: 26.04.2015

  Все продіагностували без проблем, ще й кавою безкоштовною пригощали !

 • Рейтинг: 2.5 из 5 22.07.2014 петрович

  думал сделать диагностику авто 99 года, по телефону сказали только ходовая, ОТСТОЙ

Добавить отзыв

Все Сто