Автосервисы Львова. Отзывы, каталог, карта, рейтинги и мобильная версия.

Вход / Регистрация     
Рейтинг: 4.5 из 5 Средняя оценка 4.5 по 53 отзывам

СТО Avtogaz

Заказать VIP-размещение

Описание

Сертифікований сервіс надає послуги по встановленню, ремонту та обслуговуванню газо-балонного обладнання (ГБО) таких відомих брендів як: STAG, KME, Lovato, A.E.B. King, BRC, Optima, Prins. Всі роботи виконують сертифіковані спеціалісти з досвідом роботи понад 5 років.
Графік роботи:
Понеділок-П'ятниця - 08:00-18:00
Субота - 08:00-15:00

Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к Avtogaz

Добавить отзыв

 • Рейтинг: 4.5 из 5 15.08.2019 Віктор на Porsche
  Время визита: 10.08.2019

  Дуже вдячний. Зломалась машина, прямував на відпочинок. Зремонтували досить швидко, закінчили в неділю. Раджу, власник досить адекватна людина.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 10.08.2019 111 на Lexus
  Время визита: 06.19

  Приїздив на заміну фільтрів і настройку на сервіс. Спустили пів балона газу. Курять прямо біля машини. Довго возились з фільтрами. Їдьте до них на свій страх і риск.

  14.08.2019 ответ автосервиса (Avtogaz)

  Добрый день. Должен отметить что у Вас не работает электроклапан на баллоне. При замене фильтров он не сработал но рабочий буквально за минуту или полторы перекрыл баллон вручную. Газа убежало максимум литр или два, т к он просто прослабил крепление фильтра. Поэтому и получилось что замена фильтров немного затянулась. Теперь по колличеству газа. Я дал Вам деньги и сказал что если будет мало привезите чек.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 10.08.2019 Игорь на Lancer
  Время визита: середина июля 2019

  Приезжал на замену редуктора и фильтров где-то недели 2-3 назад. Качество исполнения среднее. Долго ждал. Цены довольно высокие, редуктор в интернете продают по 1000 грн, а взяли 1500. 500 грн за замену ну явно перебор. Так же фильтра, минимальная замена 250 грн, при цене самих фильтров около 60-80 грн.

  14.08.2019 ответ автосервиса (Avtogaz)

  Добрый день. Хочу сказать что многое что продают в интернете не всегда гуд. Мы берем только качественные запчасти, закупаем на склад и имеем всегда в наличии. Мы тратим деньги и даем на запчасти гарантию. А если Вы хотите как небудь и где небудь и без 100% гарантии то это не к нам.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 9.08.2019 Марьян на Nissan Micra
  Время визита: 08.06.2019

  Всім прівіт. Ставлю вже третю машину за останні 4 роки. Все просто чудово. Власник надав знижку як постійному клієнту. Політ нормальний.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.08.2019 Oleg на Skoda
  Время визита: Summer 2018

  Фахівці не квалфікованні. Не раджу нікому.

  7.08.2019 ответ автосервиса (Avtogaz)

  здравствуйте. Очень содержательный отзыв, даже стало интересно в чем заключалась наша некомпетентность по отношению к Вашей Шкоде, только пишите дальше без ошибок пожалуйста.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.08.2019 Ганна на Citroën Berlingo
  Время визита: 1 липня 2019

  Вчора зустрілася з кумом, якому нещодавно відрекомендувала сервіс.Юрко дуже задоволений, машинка літає. Оперативно. Гарно. Щиро дякуємо за класну роботу.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.08.2019 Галина на нісан піксо
  Время визита: 10.03.2019

  Дуже задоволена сервісом обслуговування даного сто.Встановили мені гбо та парктронік на моє авто хлопці за дві години(за той час встигли з власником даного сто сходити в ресторан-він запропонував пообідати)виявився не тільки хороший спеціаліст,а також дуже приємний співрозмовник..дякую Олександру за виконану роботу..

  7.08.2019 ответ автосервиса (Avtogaz)

  Очень рад что Вам понравилось, буду рад видеть Вас еще, преглашаю на кофе.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.08.2019 Орест на Hyundai
  Время визита: Липень 2019

  Робив діагностику авто, чек горів і фігово їхала. Розібрались, поряд купив необхідний датчик, замінили. Дякую електрику Назарію.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.08.2019 Аліна на Сітроен
  Время визита: 07.05.2019

  Поставили мені на машину газову установку місяць тому ізджу без нарікань,а також парктронік підібрали економ варіант якісний.всім задоволена.рекомендую хороші майстри-розуміються в своїй роботі!
  Дякую персоналу за професійно зроблену роботу. Удачі вашому СТО!!!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 6.08.2019 Віктор на Honda Pilot
  Время визита: 31.07.2019

  Дуже багато подорожую, більше за кордоном. Звернувся на сервіс бо нє хто не міг дати ради, всі казали ще данна система не підходить до авто, стоіть Італійський КІNG від АЕВ. Також пробовували налаштувати но все одно авто бье чек и зовсім не логично себе поводить. Я вже теж запропонувал зробити заміну блоку управління на інший. Но власник запропонувал оставить авто на сервісі на день і він всеж зробив іі. Я був вражений, і досить авто поводить себе дуже адекватно. Пропали всі проблеми, дякую за заощаджени кошти. Вся проблема була в газових форсунках.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 7.07.2019 Юрій на Opel
  Время визита: 22.12.2018

  ГБО установили як небудь, неграмотно, неправильно. 1 Через день, по вині майстра, із за неправильної установки обладнання перетерло шланг тосолу, результат, весь моторний відсік залито тосолом. 2 Врізка в колектор була зроблена неправильно що призвело до проблем з роботою мотору. Як наслідок автосервіс і відновлення заводських настройки авто. 3. Після того як я виявив що установка була зроблена неправильно власник просто намагався мене уникати, постійно тікав і казав що все добре зробили. А я намагався пояснити що даний мотор має специфіку і там мабуть неправильно врізалися в колектор. На що я чув у відповідь. Ми все правильно зробили. Я запропонував зняти колектор і подивитись на врізку, якщо я помиляюсь то заплочу за роботу і вибачусь. Мені відмовили. Я поїхав на інший сервіс заплатив власні кошти і все-таки зняв колектор. І був правий, врізка була зроблена кощунски неправильно. Невідомо як все працювало, та шкодило мотру. Дзвоню власнику, мені у відповідь ну ми не знали, тепер будем знати. Ось і все. Я був змушений переробити все. Після чого я попросив відшкодувати мені витрати, мені нічого невідшкодовано. Більше того машину так і не настроїли ні їх автосервіс ні інакший, тому що електроніка яку мені поставили допотопна. А казали Італія Вері гуд. А по факту машина по цей день погано їхала і постійно помилки б'є і ніхто не хоче за неї братись кажуть їдь туди де ставили. А там де ставили не можуть і не хочуть настроїти так що б переходу не було чути, і помилок не било, мотором трясе і машиною при переході. На що мені кажуть так має бути . Просив накатати карту зі мною налагодити, допомогти довести машину до норм роботи, на що я чув від працівників мені впадало кататись. Я не маю часу. Ви взагалі там при розумі? Я у вас поставив обладнання заплатив гроші і ви не зробили роботу до кінця. Я промучався пів року, ніхто так і не настроїв у Львові їхню( італію) кошти не відшкодували. Їжджю на бензині. За що я заплатив???

  7.08.2019 ответ автосервиса (Avtogaz)

  Буду краток. 1 оборудование выбирали Вы сами после Ваших консультаций в интернете, моего мнения Вы не слышали. 2 О случае с тосолом, признаю вина наша,но я приехал, машину забрал, исправил, тосол долил, все помыл, и извинился. 3 Никогда Вас не избегал, Вы обманываете, просто надо предупреждать о своем приезде и желании встретиться, у меня тоже есть дела и я не сежу на сервисе постоянно. 4 По сверловке коллектора это было Ваше желание и решение, я считаю его неправильным, почему я должен Вам компенсировать Ваши желания? 5 Ну и по поводу настройки опять ложь!!!! Вам катали машину, было все прекрасно, но Вы решили что Вы знаете все лучше и купили интерфейс к Вашей системе и решили все настороить сами. Когда не получилось приехали снова и снова. Любому терпению приходит конец!!!!! А то что у Вас плохо работает лямбдазонд, и его неплохо было бы поменять, почему не пишите. И Италия это не моя, это Ваш выбор, Вам поставили А.Е.В. МР48, BARRACUDA и редуктор Tomasetto, в принципе неплохо, на таком ездит много машин и поверьте намного поновее Вашей.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 24.06.2019 Максим на mitsubichi outlender
  Время визита: 09.03.2019


  Всем привет. Кому как а мне очень помогли. Ехал в Германию, вечером на границе машина захандрила. Стоит BRC. Позвонил на сервис, пообщался с владельцем, он посоветовал ночевать в Львове, о чем я не пожалел. Город просто прекрасен, привет всем Львовянам, я Вам завидую. На утро в субботу приехал на сервис, провели ремонт и о чудо, оказалось все по гарантии,BRC реально рулит. Уточняю что ставил в Киеве. Оказалось что ребята официалы и сами все так решили, а ведь могли и денег взять. Так что реально респект и уважуха владельцу.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 9.11.2018 Николай на MAZDA
  Время визита: 9.11.2018

  дуже задоволений сервісом та іхньою роботою.Зробили все дуже швидко та якісно.Машина працює ідеально.Ставлю в олександра вже другу машину,а також і кум поставив у нього ГБО і на своє авто та на авто дружині.всі задоволені та рекомендують при можливості даний сервіс..

 • Рейтинг: 4.5 из 5 6.11.2018 Назар на Volvo
  Время визита: 11.2018

  Доброго дня, у мене тільки негативні спогади щодо цього сто!!!! Приїхали для того, щоб перевірити де проаускає газ. Майстри подивилися, начебто, все полагодили. Коли виїхали за межі сто газ просто перестав працювати, то включається, то виключається. Повернулися щоб майстри виправили свої помилки, а у відповідь почули, що вони не знають причину і зробити нічого не можуть!!! Одним словом, тільки поломали газову установку!!!!!

  6.11.2018 ответ автосервиса (Олександр директор)

  доброго дня.Хочу відповісти на Ваш відгук
  1.так ви дійсно були у нас з скаргою на запах газу.
  2.ми найшли та усунули неполадку.
  3.ви попросили щоб ми зробили компютерну діагностику вашого авто і зясували причину постійного розриву шлангів від редуктора до форсунок.при діагностиці зясувалося що блок управління(LOVATO)просто глючить і навіть при виключеній машині залишає відкритими всі клапана(на редукторі та баолоні)хотя ви тільки приіхали з польші де були на іхньому сто і чомусь вони вам цього не зремонтували.
  4.Я запропонував єдиний вихід з цієі ситуаціі перепрошити заново газовий блок!це не гарантувало 100% ремонт но віроятность досить висока.Ви погодилися.
  5.Після цього авто запрацювало.Ви поіхали з машиною працюючою на газу.
  6.через 2дня ви зателефонували і попросили підстроіти авто бо воно подьоргувалося на малих обертах..що ми і зробили.
  7.Ви поіхали задоволені

  А тепер питання в чому справа????МИ Вам гбо не ставили.а ставили поляки років 10тому.воно не вічне.тому можливо причина не в майстрах і не в сто а в старому обладненнні..
  з повагою...власник сто Олександр

 • Рейтинг: 4.5 из 5 19.08.2018 Михайло на Мазда 6
  Время визита: 10.0818

  добрий день. Були проблеми по заміні фільтрів на моїй мазді. Пригнав спочатку в популярне сто по гбо.... просто жах не майстри виявилися. Забрав від них машину, зайшов в інтернет і прочитав відгуки про сто-львів. Тоді одрізуж зателефонував на Богданівську-44 і домовився зранку пригнати авто. КОли пригнав, пояснив свою проблему-мені на всі питання дали професійну відповідь і попросили нікуди не їхати, а попити пару хвилин каву. До 30хв професіонали усунули неполадку і авто було готове. Дякую Вам майсти що Ви є і цінете свою професію. Рекомендую Вас і буду рекомендувати!!! з повагою Михайло.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 19.03.2018 Юра на Suzuki vitara
  Время визита: 09.02

  Поставив газ на своє авто-тепер готовий написати відгук.промоніторивши весь львівський ринок ГБО і попитав в знайомих я звернувся саме сюди,в чому не пожалів.все поставлено досить швидко та якісно.встановлював на свій джип,балон замість бензобака,бензобак хлопці зробили мені додатково меншого розміру,за таку роботу не взялося ні одне сто.все зробили за один день.ізджу задоволений і економлю.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 25.02.2018 Роман на Ланос

  Добрий День . Прочитавши відгуки звертався до власника за порадою, пояснив за дві секунди все що цікавило .
  ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 26.12.2017 Виктор на Mercedes s550
  Время визита: 20.12.2017

  Пишу о наболевшем. Владелец Александр реальный доктор. Ставил на свою машину не я, а тесть, не буду говорить где, не хочу не кого обсерать, не тот я человек. Ставил систему BRC, все поставили и настроили, но на следующий день машину не завел. Банально сел акб. Сняли и заредили- та же песня на следующий день. Поехал к установщику и он говорит надо выключать систему, типа это такое авто. Проездил 20000 и реально задолбался включать и выключать. Друг посоветовал и я обратился сюда со своей проблемой. Реально хозяин поржал с горе установщиков, и все исправил в течении часа. Дальше оказалось еще веселее, при замене фильтров выяснилось что меняли раньше только один который сверху, т.к. второй стоит снизу и надо снимать защиту из ямы. Реально этого не делали, но бабло взяли как положено, нет слов, одни эмоции. Этот сервис рекомендую всем кто любит свою машину переживают за свою безопасность. Работают ребята быстро и профессионально, все аккуратно и цена реально удивила-на треть дешевле чем у горе установщика. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 27.07.2017 Володимир на Mitsubishi outlender xl
  Время визита: 20.07.2017

  Доброго дня. Хочу подяковати пану Олександру за виконану роботу. Встановлюю вже на друге авто, перше було моєї дружини Хюндай Гетц. А взагали попав до Олександра після того як в нього поставила газ моя сотрудниця на свою Мазду 3. Хочу сказати что задоволений виконаною роботаю на всі 200%. На свій Митсубіши вирішив не економити и поставив ВRC за 550 евро. Відчув різницю, італійці всеж на висоті. Дуже д'якую. Можу сказати з 1000% гарантію, что з наступним авто приіду теж сюди.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 21.07.2017 Ігор на Toyota
  Время визита: 20.07.2017

  п.Олександр! ТОВ "Житогаз" не вповноважений надавати статус офіційного авторизованого сервісу так, як ТОВ "Житогаз" являється офіційним дистриб'ютором BRC, а не авторизованим сервісом. Для того, щоб отримати статус офіційного авторизованого сервісу BRC потрібно бути внесеним в гарантійну сервісну книгу BRC, і ця інформація повинна бути викладена на офіційному сайті www.brcgasequipment.ua.
  Ви робите гучні заяви про те, що Ви офіційний представник BRC та про те, що Ваш персонал має досвід роботи більше 5 - ти років, а насправді в Ваших працівників реального досвіду роботи не більше 6 - ти місяців.
  По факту, у м.Львові, Ви можете представляти лише інтереси ТОВ "Житогаз" а не BRC.
  Ви поступаєте некорректно займаючись розповсюдженням неправдивої інформації задля власної наживи.
  І на додачу, Ваш досвід роботи "12 років" теж викликає сумніви враховуючи, що за останніми даними його у Вас не більше 4 років. Маючи інформацію з останнього місця Вашого працевлаштування, від Вашого колишнього роботодавця Ви працювали з вересня 2013 року і були звільнені.
  Працюйте чесно, не брешіть клієнтам і не буде виникати подібних ситуацій.
  Якщо Ви хочете дискутувати про статус офіційного авторизованого сервісу BRC в м.Львові, то ми можемо зібрати власників авторизованих сервісів в м.Львові для дискусії з Вами.

  22.07.2017 ответ автосервиса (Maryana)

  Судя из сложившейся ситуации я реально вас достал и вызываю у вас по минимуму нервный тик. Я не занимаюсь наживой т. к. у меня очень адекватные цены, но и без прибыли тоже нет смысла работать. И в дальнейшей полемике с вами не вижу смысла, у каждого своя правда. Единсвенное что хочу отметить что своих соседей я считал адекватными людьми и теперь я в этом сомневаюсь, конкурентная борьба должна происходить цивилизованно и надо стремиться завоевать доверее клиента качеством своей работы, а у вас методы реально не проевропейские. Есть хороший эпиграф Гоголя к "Ревизору" "На зеркало неча пенять, коли рожа крива" он очень вам подходит. Дальнейшее общение с вами считаю ниже своего достоинства.

 • Рейтинг: 4.5 из 5 20.07.2017 Ігор
  Время визита: 20.07.2017

  Доброго дня! Хотілося б уточнити один момент. Навіщо Ви надаєте неправдиву інформацію, а саме: згідо офіційної статистики наданої офіційним представництвом в Україні ТМ BRC "ХКД Трейд", яке знаходиться в м.Харкові, статус офіційного сертифікованого сервісу BRC у м .Львові надано лише ТзОВ "Атмосфера - Центр", яка знаходиться за адресою м.Львів вул. Козельницька 15а та ФОП Комаречко Я.Я. який знаходиться за адресою м.Львів, вул.Джерельна 65. Далі... офіційне представництво Prince лише один у Львові. Офіційного авторизованого сервісу Optima на даний момент не існує. Для клієнтів, які хочуть пересвідчитися в наявності того чи іншого представницта звертайтеся до офіційних представників в Україні.
  BRC - м.Харків, "ХКД Трейд"
  Prince - м.Київ "Мотор Газ"
  Optima - м.Київ "Мотор Газ"
  Якщо у Ваших працівників досвід роботи з даними системами більше 5 років, то Ви без проблем зможете підтвердити це, а саме наявністю інформації про Вас і Ваших працівників в офіційних представництвах в Україні на які ви посилаєтесь та наявністю сертифікатів про проходження навчання Вами та Вашими працівниками (навчання проводяться з періодичністю 1 - 2 рази на рік). Далі... ТМ "Optima" на ринку України з'явилася лише півтора роки тому.
  Згідно вище наданої інформації Ви не можете являтися СЕРТИФІКОВАНИМ АВТОРИЗОВАНИМ СЕРВІСОМ вище вказаниз торгових марок в м.Львові. Тому виправте надані Вами дані про автосервіс і не надавайте клієнтам неправдивої інформації.

  21.07.2017 ответ автосервиса (Maryana)

  К Вашему сведению мы получили официальное разрешение от ТОВ " Житогаз", которое есть предстовителем ВRC в Украине и официально предстовляем интересы BRC в Львове. Все роботники прошли обучение и получили сертификаты. А если Вам нечем заняться в связи с тем что я нахожусь рядом и делаю ту же работу дешевле( не деру с людей три шкуры) а решаю их проблемы адекватно и они уезжают довольные моей работай, почему это Вас так беспокоит? Для меня главное клиент а не нажива как у вас, делайте свою работу также качественно и у вас будет благодарный клиент как у меня,. Удачи вам( ростик перестань страдать фигней, год тебя учил, имей совесть.)

 • Рейтинг: 4.5 из 5 24.06.2017 Олег на Шкода октавия А5

  Поставив в Олександа вже на одну свою машину год назад.но так вийшло что продав и купив иншу.звернувся знову на проведених майстрив.приихав ранком, а у них черга.мени срочно нужно било ехать в командировку вечером.но Олександ настолько организовав своих майстров,что они до вечера заехали 2 машины которые били по записи и мою.просто молодцы. Еще раз спасибо.как поменяю за год машину опять приеду к Олександу .

 • Рейтинг: 4.5 из 5 11.06.2017 Маркіян на Porsche Cayenne
  Время визита: 27.05.2017

  Доброго дня!Ніколи не писав,вирішив написати.Маю авто Тойота Кемрі 3.5 поставив ГБО у м.Львів на цьому сто три місяця тому.
  Спитаєте чому а не в себе?
  Відповім:перевага
  1.ціна
  2.якість
  3.досвід майстра
  4.сервіс
  Від'їздив весь цей час і дуже задоволений.Склалося так Шо з'явився у сім'ї авто Porsche Cayenne.Поіздив на бензині,і також рішив поставив ГБО на це авто.Но в зв'язку з тим що дуже занятий і поіхати на установку у Львів не мав змоги подзвонив до Олександра і запропонував приїхати до нас м.Берегово(обл.Закарпатська)і зробити переобладнання у мене на місці.Він дав згоду.домовилися на Суботу на вихідні,він приіхав з своїми майстрами і все зробили за день.
  Дуже велика подяка.Рекомендую,останетеся задоволені сервісом,якістю і ціною

 • Рейтинг: 4.5 из 5 22.05.2017 Олег на Мерседес
  Время визита: 2016

  Встановлював рік назад на своє авто газ 2 покоління після цього ще їздив пару місяців щоб настроїти його таки ненастроїли.Одним словом багато страчено Грошей і Нервів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!

  28.06.2017 ответ автосервиса (Олександр(власник))

  Здравствуйте. Как и следовало ожидать, по прошествию месяца так ни кто и не обьявился, конкурентам физкульт привет!!! За этот месяц, как не пародоксально, но был переоборудован такой же мерседес из Радехова, и прекрасно себя чувствует, проблем у человека нет. Так что не старайтесь, паны конкуреты, хотя какие вы паны, так поступают только РАГУЛИ, не хрена у вас не получиться, опыт не купишь, а его у меня 12 ЛЕТ!!! Адью вам!

 • Рейтинг: 4.5 из 5 30.04.2017 Артьом на Мазда СХ-7
  Время визита: 31.03

  Поставив газ на своє авто в майстрів які без опиту я зрозумів пізніше це.поставити-поставили,а працювати так і не запрацювало.Зняли мені іі,після того як тиждень часу їздив до них кожен день на їхні настройки.наробили Куча дирок в машині....
  Об'їздив всі сто з ГБО ніхто не брався щоб оприділитися причину,і ніхто не хотів братися знову щоб поставити.
  Дали мені знайомі номер Олександра,домовилися,я під'їхав,все мені пояснив,я рішився ще раз на установку.
  Поставили за паро годин,пройшло вже місяць ізджу без нарікань.Вже пройшов перше ТО,без проблем.що значить людина знає що робить
  Причиною неможливості настроіть авто він виявив що винні лямбда-зонди які поміняли вони на сто мазда

Показано 25 из 53 отзывов

Добавить отзыв

Все Сто