Автомойки во Львове

12 автомойки и 22 отзыва
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.
найдено 12 автосервисов
 • S-LINE с. Сокільники, Кільцева дорога
  Закрыто до пт 09:00
  5.0 2 отзыва
  Швидко, якісно і не дорого. Дякую. P.S. Рекомендую всім )))
  Закрыто до пт 09:00
 • ОККО проспект Красной Калины, 35а
  Закрыто до пт 09:00
  4.0 2 отзыва
  Краща мийка. Зручно та якісно! http://vk.com/avtospa_club https://www.facebook.com/AvtoSpa?ref=hl
  Закрыто до пт 09:00
 • на Городоцькій, 355/6 вул. Городоцька, 355/6
  Открыто (круглосуточно)
  5.0 1 отзыв
  Дуже вдячна Віталію за швидку і якісну роботу в теперішніх умовах. Побільше таких людей особливо в теперішній час
  Открыто (круглосуточно)
 • ОККО ул. Научная, 2-А
  Закрыто до пт 09:00
  5.0 1 отзыв
  вчора зранку,заїжала на вашу мийку,дуже сподобалось миття,дуже якісно ,хлопчина хороший попав ввічливий,все пояснює,добре миє всю машину і аж тоді включає якусь програму,видно що працює на совість,а неаби як
  Закрыто до пт 09:00
 • ОККО ул. Городоцка, 284/1
  Закрыто до пт 09:00
  4.0 1 отзыв
  Нормальна мийка. Не супер, але швидко і дешево. Краще ніж біля сервісу АТЛ.
  Закрыто до пт 09:00
 • VIANOR ул. Городоцкая, 357
  2.0 1 отзыв
  Больше чем здесь, в одном месте я автомобильных колес никогда не видел!!! - факт! Но обслуживание - хуже нет! Простоял у стойки около 10 минут чтобы только получить счет на оплату в кассу (которая в таких закоулках, что "без навигатора" не обойтись!). Товар выбирал 2 минуты - платил за него 10 (будучи первым в очереди)!!! Остался не доволен при приятной цене на товар!
 • ОККО ул. Зеленая, 283
  1.0 1 отзыв
  В загальному все на заправці добре. Привітний персонал та хороша кава. Що не скажеш про мийку. Пошкодили лакофарбове покриття. На запит на гарячу лінію відповіли, що мийка знаходиться в оренді та потрібно контактувати з орендарем. Орендар при телефонній розмові розповів, що це не можливо та назвав мене "аферистом")). Хочу побажати успіхів такому сервісу. Як заправка з кавою все ОК, а мийку не раджу. Це не мийка ОККО.
 • SAMWASH ул. Рудненская, 14
  1.0 1 отзыв
  виглядає непогано!!!але...єкономія на хімії приводить до конфліктів!!білі машина(легкого забруднення).з якої інтенсивною хімією неможливо змити розводи-викликає роздратування!!!до речі персонал.який радить на безконтактній мийці потерти губкою-також!!!на пропозицію зробити це персоналу-післали на х..й!! кидання на клієнта з цеглою=взагалі не до оповідіання!!! -не раджу нікому-дешевше помити машину на звичайній..там і потруть і ті самі грощі!!!
 • Шипшина вул. Кульпарківська, 226
  1.0 1 отзыв
  Заїхав другий раз на цю мийку . Помили авто жахливо . Все залишили в розводах і плямах. Мухи які прилипли до лобового скла і бампера так і изалишились. Зеркала лишили брудними. На мої зауваження відреагував хлопчина . Почав на сухо то витирати. І взагалі якось дивно там. Почав мити один , помив четверть авто і залишив . Прийшов другий помив другу половину, теж залишив, прийшов третій домивати. В кінцевому результаті помили погано. І це вже другий раз таке. Більше не поїду туди. Одне, шкода власника цієїї мийки, людина має гроші вклала в ту мийку. Але працівники, що там працють на мою думку лиш думають як би пройшов день. Але не думають щоб втримати клієнта . До речі заїзджав на ліву сторону мийки .
 • РІКавто вул. Щирецька, 36
  1.5 2 отзыва
  Жахливіше, ніж на цій автомийці, автомобіль не мили ще ніколи ((( Повітрям щілини не видувають, вся вода зі щілин потім на авто, бруд з порогів добре не збили, якоюсь грязною ганчіркою "поюлозили", все в брудних розводах, арки дверей ні передніх, ні задніх взагалі не витирали. Не користуйтесь послугами автомийки "РікАвто".
 • ЦИКЛОН вул. Городоцька 355/6
  2.5 6 отзывов
  Очень хорошо почистили машину, даже старые пятна убрались. Мастер очень хорош, все сделал внимательно и опрятно. Все советую!
 • ОККО ул. Научная, 2а
  1.7 3 отзыва
  Жах! Ми праїхали на новенькому автомобілі з салону, який ще жодного разу не мився і нам "на згадку" про цю автомийку залишили купу мікро подряпин і массу негативних вражень. Дуже було шкода новенького автомобіля, який почав після цієї мийки на сонці виблискувати подряпинами....
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.